fbpx

Зрозуміла, що у чоловіка є коханка. Вирішила простежити. Краще б я цього не робила. Краще б я у здогадах губилась і не знала хто ж вона

Ми з чоловіком в шлюбі дванадцять років, і у нас двоє дітей. Сім’я у нас звичайнісінька: я працюю бухгалтером, чоловік керівник відділу у приватній фірмі, діти ходять в школу. Загалом, все як у всіх. Жили ми нудно, але дружно. До недавнього часу.

Я зазвичай по суботах влаштовую прання. І так як вже один раз я випрала водійське посвідчення чоловіка, тепер перед кожним пранням перевіряю всі кишені. Так було і того дня. Я перед тим, як кинути речі в пральну машинку перебирала одяг всієї родини, і в задній кишені джинсів чоловіка знайшла чек з ресторану. Ресторан я знаю по рекламі, він не з дешевих, і чек відповідно був на значну суму. Але що найбільше мене здивувало, так це наявність в чеку солодкого коктейлю і торту. Мій чоловік просто не може вживати солодкого категорично – здоров’я не дозволяє. Тут я запідозрила щось недобре: якраз в той день, він пізно повернувся з роботи. Сказав, що доробляв якийсь звіт. Я це так чітко пам’ятала, тому що наші квитки у театр пропали.

І тут закралися підозри: чому до цього чека я нічого не помічала? Напевно, тому, що впевнена в святості наших шлюбних уз. І я згадала, що давно не купувала собі нової косметики або одягу. Всі мої думки зайняті дітьми: що поїли, як одягнулися, які оцінки отримали. А чоловікові уваги давно не приділяла, сама винна. Дійсно, він нещодавно почав за собою стежити: голитися частіше, одяг купує сам і з задоволенням. Раніше міг одні й ті ж джинси тиждень носити, тепер кожен день змінює. Ну як я зі зміни його поведінки не здогадалася?

Точно, я вирішила – мій чоловік знайшов собі коханку. Про знахідку чоловікові я нічого не сказала, а вирішила перевірити свої здогади. Так, мені соромно, але я перевіряла його телефон. І таки знайшла те, що шукала. Був в журналі дзвінків один і той же номер без імені і дзвінки були щоденними. І з того ж номера кілька повідомлень, мабуть з місцем і часом зустрічі.

Я вирішила не дзвонити на цей номер, щось з’ясовувати не було сенсу. В один з вечорів, коли чоловік купався в душі, з цього номера прийшло повідомлення. У тексті знову було зазначено місце і час, зустріч була призначена на наступний день. І я вирішила, що це мій шанс вивести парочку на чисту воду. Я сама не знала, що буду робити або говорити коли їх побачу, але була впевнена, що мені потрібно це побачити своїми очима.

В належний час я була поряд того місця, де моєму чоловікові призначили побачення. Я заздалегідь найняла таксі, і за всім спостерігала з машини. Як в кіно, прямо. І тут я побачила, як мій чоловік йде назустріч моїй рідній мамі. Обійнялись. Видно було, у їх рухах ніжність. Зайшли до кафе тримаючись за ручки.

Люди добрі! Моя рідна мама і мій чоловік. Думати про це не можу і повірити. А тато? Як він? про що вони узагалі думають. Та в мене подруг немає, найближча людина це мама. Розгубилась, усе з рук падає. Плачу і не знаю, що робити.

Головна картинка – pexels.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua. – заборонено.

You cannot copy content of this page