fbpx
Події
“Зробили розтяжку з кота”: історія про звірство терористів на Донбасі шокувала соцмережі

У “сірій зоні” Донбасу знайшли заміновану шафу з розтяжкою з кота. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала координатор Міжнародного фонду “Відродження” Ольга Халченко.

За її словами, під час зачищення “сірої зони” українські бійці почули крик кішки. Це була Чуча, яку зачинили у замінованій шафі одного з будинків.

“Чуча – донбаська кішка з ПТСР (посттравматичним розладом. – Ред.). Вона тремтить, шипить і боїться будь-якого руху. Її знайшли наші бійці в шафі під час зачистки будинку в сірій зоні. Ну, як знайшли – почули. Чуча кричала на всю силу своїх котячих легень із зачиненої шафи. Та виявилася замінованою”, – написала Халченко.

Саперам ніяк не вдавалося відчинити двері. Щоб дістати Чучу, довелося вирізали бокову частину шафи.

“Всередині і висіла Чуча, саме висіла, з неї зробили живу розтяжку з розрахунку, що хтось жалісливий кинеться відчинити шафу, щоб випустити кота. Вона була худюща і знесилена”, – написала Халченко.

Вона зазначила, що нині тварина живе в Києві, про неї добре піклуються. Але посттравматичний розлад дає про себе знати – тварина рідко мурчить і майже нікого до себе не підпускає.

Як зазначила у коментарі до посту чеченська снайперка Аміна Окуєва, такий метод досить поширений на територіях, де триває війна. Нерідко у своїх злісних цілях терористи використовують не лише тварин, а й дітей.

“У них часто така методика (розрахована на жалісливість будь-якої нормальної людини) застосовується: зачиняють у шафі тварину або дитину, а дверцята заміновані. Добре, що хлопці досвідчені попалися і кішку успішно врятували. У Чечні іноді на очах у батьків вбивали дітей – штик-ножем чи головою об стіну. Просто назло. Вони і дітей зачиняють при можливості. Просто на Донбасі цим не зловживають, тому що ОБСЄ, преса, зокрема і світова) їм доводиться себе стримувати”, – написала Окуєва.

Історія спричинила шквал коментарів. Користувачі соціальної мережі висловлюють свій жах та обурення від прочитаного.

Читайте також: Кривава провокація: бойовики під Донецьком обстріляли цивільний автобус

Зазначимо, що станом на 9.30 п’ятниці, 20 січня, на пост відреагували 2600 осіб, а поширили – 1150.

Джерело.

facebook