fbpx
Події
Зрадник жив у бункері «Азовсталі». Та чи тільки один?

Як вже повідомлялося, зрадник «електрик» показав таємні ходи на завод. Проте, з’явилася інформація, що він може бути не один.

У бункерах «Азовсталі» були люди з проросійськими поглядами, які при тому не гребували брати від військових їжу та воду, а далі цинічно здали окупантам всю інформацію. Ці люди точно знали, хто їх бомбардує щодня, але це їх не зупинило.

Журналісти Укрінформу зв’язалися з жінкою Ганною, яка перебувала два місяці на заводі і поділилася своїми переживаннями:

«Ми прокинулися. Була тиша, і вона тривала цілий день. Частина людей, які були проросійськи налаштовані, цього ж дня самостійно пішли через дірку у паркані. Було багато дірок від вибухів. Було багато робітників, які добре знають Азовсталь. Згодом багато хто з цих людей здали всі позивні, всі позиції наших.

Я дуже сподіваюся, що спрацює “закон бумерангу” і їм все це повернеться. Те, як наші військові за нас зараз віддають життя, як вони віддавали нам свою їжу…

Щоб ми зв’язувалися з нашими рідними, вони під обстрілами до вишок добиралися та надсилали повідомлення. Ну як можна бути настільки підлими?»

Фото: скрін.

05/13/2022