fbpx

“Зникнення студентки університету ім. Богомольця”: за дівчину вимагають гроші

У Києві активно продовжують шукати зниклу 30 січня 18-річну дівчину на ім’я Мукаддас Насирлаєва – студентку першого курсу університету ім. Богомольця.

Нагадаємо, вона вийшла з дому на вулиці Машинобудівній в Солом’янському районі і до сих пір не повернулася, пише “segodnya“.

Активісти, які займаються пошуками, повідомляють нові подробиці.

Як пише в Facebook Ровшанбек Розметов, голова ГО “Діаспора Туркменського народу”, відпрацювали ще два місця, де очевидці нібито бачили Мукаддас.

“Друзі, станом на 13:00 5 лютого “Макдональдс” на Великій окружній, 14-в та “Сільпо” в ТРЦ “Аркадія” відпрацювали. Дійсно, в “Сільпо” була дівчина, дуже схожа на зниклу Муккадас, але не вона. Дякую співробітникам і службі охорони “Сільпо” за надану допомогу. Співробітники поліції отримали доступ до відеозаписів однієї лінії метро. Система розпізнавання облич в метро відсутня. Тому будемо переглядати відеозапис”, – повідомляє він.

Також, за його словами, з’явилися люди, які вимагають гроші. Ровшанбек Розметов оприлюднив повідомлення, де невідомий пише: “Підеш в поліцію, дівчина пострaждaє, хочеш її почути, готуй гроші”.

You cannot copy content of this page