fbpx

Зниклий на території Білорусі 19-річний син українського офіцера знайшовся,- ЗМІ

Зниклий на території Білорусі 19-річний син українського офіцера Павло Гриб може перебувати у в’язниці ФCБ у російському Краснодарі. Про це повідомляє білоруська служба “Єврорадіо”, передає ТСН.

“За неофіційною інформацією Єврорадіо, Павло Гриб дійсно перебуває у Краснодарі, в місцевому ФCБ. Але офіційно нам цього не підтвердили. Хоча і не спростували. Прес-офіцер УФCБ РФ по Краснодарському краю переконливо порадив дзвонити за коментарями до Москви”,– йдеться у повідомленні.

Російський адвокат Марк Фейгін не виключає того, що Павло Гриб раптом з’явиться у будівлі Управління ФCБ по Краснодарському краю.

“Такі випадки вже були. Потім чоловік з’являвся у Росії і робилася заява з боку ФCБ, що людина сама перетнула кордон. Сам, добровільно приїхав на територію Росії і сам здався російській владі, бо дізнався, що перебуває в розшуку”, – сказав адвокат.

При цьому Фейгін впевнений, що у випадку із зникненням Павла Гриба була співпраця між білоруським KДБ і російською ФCБ.

Читайте також: Журналісти відшукали дівчину, з якою мав зустрітися Павло Гриб, виманити хлопця змусили в ФСБ

“Навіть упевнений, що таке точно було. Через якісь інтереси і причини, про які нам ніколи не скажуть. Можливо, є якась спеціальна таємна угода для таких випадків між ФCБ і KДБ: як в таких випадках діяти. І діяли за цією схемою”,– сказав Марк Фейгін.

Нагадаємо, що батько твердить, що Павла Гриба затримали співробітники ФCБ у білоруському місті Гомель. Туди він поїхав ще 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, з якою, нібито, познайомився через Інтернет. Достеменно відомо, що кордон він подолав без перешкод. А далі його слід губиться.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку. Нібито за теpоpистичну діяльність. Але інформацію про затримання не підтвердили.

You cannot copy content of this page