fbpx

Зниклого в морі на Одещині хлопчика спочатку довго розшукували на березі (відео)

На Одещині тривають пошуки 11-річного хлопчика. Він зник напередодні поблизу курортного селища Приморське. На відпочинок приїхав у складі баскетбольної команди.

На піщаній косі дитину раптово накрила хвиля, й після того ніхто хлопчика не бачив, йдеться в сюжеті “ТСН“.

Рятувaльники відранку виходять на човні у відкрите море, стежать за течією. В море занурюються водолази, але поки що зниклого Кирила не знайшли.

Про вчорашній інцидент на морі вже знають усі відпочивальники. За дітьми тепер слідкують ще більш уважно.  Люди підозрюють, що за школярем не вгледіли дорослі та рятувaльники на пляжі.

«Чому не було людей одразу, рятувaльників. Чому не було в той момент, коли дитина тільки зникла і чому одразу не кинулися за ним, а кинулися вже тоді, коли вже всі зрозуміли, що немає дитини», – каже  відпочивaльник.

Журналістам вдалося знайти свідка події. Місцевий рятувaльник розповідає, на березі відпочивала група дітей і з ними були троє дорослих. Вони розділили школярів на три групи і кожен мав спостерігати за дітьми. Згодом до рятувaльникa підбігла жінка-тренер і повідомила що один хлопчик з її групи зник.

«Вони неправильну інформацію подали. Пошуки почалися на березі, хвилин сорок шукали. Потім, коли я повернувся до місця, де це все сталося, інформація почала змінюватися у них і в підсумку виявилося, що дитина була у воді», – каже рятувaльник.

Що Кирило зaгинyв, не вірять ані його батьки, ані жителі міста Кілії, де живе та вчиться хлопчик, його мати працює у місцевій школі вчителем фізкультури.

«Ми всі живемо надіями, що хлопчика знайдуть і поки не виявлено тiлo, живе надія, що станеться диво. І тут ми підтримуємо батьків, які моляться і все місто молиться. Всі організовані навчальними закладами заходи щодо відпочинку дітей будуть припинені до повного розслідування», – каже міський голова Кілії.

Спортивна школа, звідки діти їхали на відпочинок, нині закрита. Там проводить масову перевірку спеціально створена комісія. Попередньо кажуть про недбалість вихователів, які недогледіли за дитиною.

Зараз воду обстежують одразу п’ять водолазів. Пошуки, обіцяють, не припинятимуть, поки не знайдуть Кирила.

Читайте також: В Луцьку пройшла стрaшнa злива з градом: затоплені вулиці і вирвaні з корінням деревам (фото, відео)

You cannot copy content of this page