fbpx
Події
Зникла студентка була відрахована ще в січні – заява університету

Зникла в Києві студентка медвузу Мукаддас Насірлаєва була відрахована з університету ще в середині січня. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

У заяві дівчину називають колишньою студенткою першого курсу університету, пише “segodnya“.

“Університет докладає максимум зусиль, щоб сприяти встановленню обставин зникнення Мукаддас 30 січня. Ми не знаємо, що сталося з Мукаддас і де вона зараз. Не втрачаючи надії, ми ставимося до інформації ЗМІ максимально серйозно. Медичний університет імені Богомольця всіляко сприятиме правоохоронним органам у розслідуванні зникнення Мукаддас Насірлаєвої. Керівництво університету надасть для цього всю необхідну інформацію в межах компетенції”, – йдеться в повідомленні.

В університеті повідомили, що Мукаддас була відрахована з НМУ за порушення міграційного законодавства. “Термін дії її візи закінчився 17.12.2017 року. До цього часу Насірлаєва не оформила посвідку на проживання і не виїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу.

18 січня медичний університет повідомив про розірвання контракту з Мукаддас Насирлаєвою на підставі порушення студенткою міграційного законодавства, 24 січня їй вдруге особисто повідомили про підписання наказу про відрахування з університету, оскільки ситуація не змінилася”, – наголошується в повідомленні.

У НМУ звертаються до ЗМІ з проханням уникнути будь-яких маніпуляцій про зникнення колишньої студентки НМУ до оголошення офіційних результатів слідства.

Водночас адвокат Ровшанбек Розметов вже прокоментував заяву університету на своїй сторінці у соцмережі: “НМУ ім. Богомольця в “кращих” традиціях чиновників радянського союзу відрахував Мукаддас заднім числом” написав він.