fbpx

“Знову замерзнемо”: синоптик попередив українців про нову хвилю похолодання

З 4 березня в Україну прийде нова хвиля похолодання.

Про це “Обозревателю” розповів провідний синоптик відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Роман Мурмило.

За його словами, в даний час в Україні спостерігається потепління, а “остаточне похолодання буде спостерігатися завтра, 4 березня, в західних і північних областях, воно дістане і до півдня”.

У цьому контексті синоптик пояснив: незважаючи на те, що березень вважається весняним місяцем, “кліматично це ще зима, весна у нас ще не почалася, відбувається звичний зимовий процес”.

“Ситуація в цілому по Україні непроста. У деяких районах України вже тепло, а в деяких ще холодно. Ми очікуємо різких коливань температури повітря на території України і різкі коливання фази опадів – від снігу до дощу та ожеледиці. Це буде тривати, як мінімум, до 8-9 березня”, – розповів він.

Таким чином, “4-5 березня ми змерзнемо, а 7-8 березня почнеться нова серія потепління”, – пообіцяв синоптик. Проте, потепління принесе з собою новий екстрім.

“Денна температура стабільно буде вище нуля, але вона буде супроводжуватися опадами. А нічна температура все ще буде нижче нуля. Тому вдень ​​буде танути, а на ніч замерзати, буде стрaшеннa ожеледиця”, – попередив він.

“Щодня ми будемо уточнювати прогноз”, – пообіцяв синоптик.

You cannot copy content of this page