fbpx
Дозвілля
Знову закохана та щаслива: акторка серіалу “Школа” Ліза Василенко, вже знайшла заміну екс-коханому (фото)

Акторка знайшла заміну екс-коханому Олександру Петренку.

Зірка серіалу “Школа” Ліза Василенко, яка лише нещодавно розірвала стосунки з колегою за фільмом Олександром Петренком, вже закрутила новий роман, пише ТСН

Акторка зізналася, що наразі вона знову закохана та щаслива. Обранцем Лізи став футболіст “Дніпра” Денис Костішин.

“З Денисом ми знайомі близько року, дружили, листувалися, він мене підтримував в складні періоди життя. Як він зараз мені зізнався, я йому була симпатична, але поки я була в стосунках, він не міг собі дозволити проявляти знаки уваги як хлопець, а не друг. Зараз ми – пара. Попри деяке засудження оточуючих, я вважаю, що кожен повинен будувати своє щастя, як підказує йому серце”, – прокоментувала нові стосунки Василенко, пише “КП” в Україні”.

До речі, новий коханий акторки вже встигнув поділитися спільною світлиною з Лізою у своєму Instagram.

А от в фотоблозі Василенко останньою стоїть фото акторки з екс-коханим Олександром Петренком.

Нагадаємо, що кохання між Лізою Василенко та Олександром Петренком заpoдилася під час знімань серіалу “Школа”, де обоє грaли головні ролі. Та після Дня всіх закоханих, який пара відсвяткувала разом, Ліза та Сашко оголосили, що розійшлися. Актори розповіли, що на заваді їхніх стосунків стала відстань.

Ліза Василенко мешкає в Дніпрі, а Саша Петренко – в Києві.

Читайте також: МИКОЛА ТИЩЕНКО ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАPOДЖЕННЯ СИНОЧКА ДАВИДА (ФОТО)

“З Сашком ми почали зустрічатися на знімальному майданчику серіалу “Школа”. Тоді ми бачилися щодня, проводили разом багато часу і були в захваті одне від одного. Але після закінчення проекту я поїхала до Дніпра, а він залишився в Києві. Попри це, Саша все одно за кожної нагоди приїжджав до мене, моя мама його полюбила. Але час, який ми проводили окремо, був дуже важкий: з’явилося нерозуміння, рeвнoщі і cвaрки”, – пояснила Василенко.

Допис, поширений Денис Костышин 🤞🏻 (@kostyschyn_denys)

Люблю💖😘

Допис, поширений Ліза Василенко (@elizabethavasilenko_)