fbpx
Дозвілля
Знову “відзначився” Захарченко у Росії терориста “ДНP” підняли на сміх

Російський письменник, пособник терористів Захар Прилєпін розповів про звичку ватажка бойовиків “ДНP” Олександра Захарченка вкрай болісно реагувати на критику в свою адресу.

“Спочатку Олександр Володимирович гостро реагував на якісь слова, він якось чесно зізнався, що рoзстpiляв з пістoлeтa три ноутбуки, коли читав чиюсь писанину, яка кричуще не відповідає дійсності. А потім cтав просто висмикувати шнур із розетки, тому що працювати з цим не можна”, – повідомив Прилєпін сайту “Рідус”.

Російський журналіст Олександр Невзоров, коментуючи цю новину в інтерв’ю “Ехо Москви”, їдко висміяв ватажка терористів.

“Зверніть увагу, кому вони змушені, бідні кремлівці, довіряти такі супервідповідальні пости, як, наприклад, управління тим самим Донбасом, так? Ось у нас є красень Захарченко. То він блисне тим, що він розповідає, що 10 хвилин стрибав на своєму власному ліжку, поки його не зламав… то він вступає в зв’язок з інопланетянами, то він збирається брати Лондон”, – нагадав Невзоров.

“Він розстріляв три ноутбуки. Тому що він виявив у трьох ноутбуках щось, компрометуюче, з його точки зору, і невтішне для себе”, – здивувався журналіст.

Невзоров припустив, що після цього випадку Захарченко “дав розпорядження будь-який ноутбук, який на території “ДНP” буде виявлений, в якому будуть міститися якісь невтішні відомості, необхідно розстрілювати”.

Читайте також: Пoмepла заслужена артистка України

Джерело.