fbpx
Події
Знову потрібні “папірці”: нові ID-карти можуть виявитися недійсними

Нові ID-карти, якими повинні бути замінені всі паспорти громадян України, можуть виявитися недійсними, оскільки інформація з вмонтованого в них чіпа не може зчитуватися у всіх держустановах.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Так, у матеріалі зазначається, що з карткою одночасно видають виписку з єдиного державного демографічного реєстру – документ про місце реєстрації.

Без цього папірця паспорт буде недійсним. Незважаючи на те, що ця інформація вже є на чіпі, в низці установ немає апаратури для її зчитування. Такі апарати є лише у прикордонників.

Одночасно їздити за кордон за ID-картками все одно не вийде. І хоча Україна має угоду з Росією і Білоруссю про перетин кордону за внутрішніми паспортами, їхні прикордонники наші нові паспорти документом не вважають.

Нагадаємо, що з листопада 2016 року українцям оформляють тільки новенькі ID-карти. Зараз такі пластикові картки видають тільки дітям у 16 років і дорослим у разі крадіжки або втрати паспорта, якщо це підтверджено спеціальними документами.

Читайте також:УРЯД ПОЛЕГШИВ ЖИТТЯ ЖІНКАМ, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ

Крім того, ID-паспорт можна отримати, якщо вам час вклеювати фотографію в 25 або 45 років, та у разі зміни прізвища. У базу вносять дані про людину, а саме – ідентифікаційний код, він відтепер буде надрукований просто на паспорті.

Джерело.

Related Post