fbpx
Події
ЗНО-2018: абітурієнтам повідомили про нововведення

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) повідомляє про введення змін щодо ЗНО з іспанської, англійської, французької та німецької мов, пише maximum.fm

Вже у 2018 році абітурієнти вперше отримають завдання “Розуміння мови на слух (аудіювання)”, передає УЦОЯО. Всі учасники почергово прослухають декілька аудіо (від 10 секунд до 3 хвилин), а тоді матимуть 30 хвилин, щоб відповісти на запитання на основі почутого.

Читайте також: 10 РЕЧЕЙ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВИКИДАТИ ЩОМІСЯЦЯ

Таке завдання має дати можливість перевірити, як учасники розуміють прослухане і чи можуть обирати основну інформацію з тексту. До того ж, нова частина буде враховувати специфіку іноземної мови на різних рівнях складності.

Складність тестів з іноземних мов відповідатиме програмі зовнішнього незалежного оцінювання. Вона враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту або академічному та на профільному рівні. Завдання складатимуть з різних рівнів складності.

Ті випускники, які оберуть іноземну у якості предмета ДПА, будуть отримувати результати залежно від рівня вивчення мови. Ті, хто вивчали мову на профільному рівні, отримають результат за виконання усіх завдань (їх буде 59). Ті, хто вивчав на академічному стандартному рівні, отримають результат за виконання 43 завдань. Всього абітурієнти матимуть 150 хвилин на тести.