fbpx
Дозвілля
Зніміть це негайно: які речі чоловічого гардеробу страшенно бісять жінок

Чоловікам, здавалося б, значно легше з вибором одягу, аніж жінкам. Щоб виглядати стильно, їм досить мати в своєму гардеробі кілька хороших костюмів, сорочок, джинси і черевики. Але вони все одно примудряються носити парадоксально жахливі речі!

INK зробив добірку головних антитрендів у чоловічому одязі на думку жінок. Візьмість на замітку та не робіть так!

Костюм “на виріст”

Звідки ця звичка купувати завеликі костюми? Може, це данина дитинству, коли мами брали одяг “на виріст” або ж якась компенсація розмірів за Фрейдом. Точної відповіді ми не знаємо. Але одне відомо: костюми, як і будь-який інший одяг, має відповідати параметрам чоловіка.

Взуття з квадратним носком

Ви дуже помиляєтеся, якщо вважаєте, що туфлі, куплені на випускний, досі актуальні. Взуття з квадратним носком псує діловий образ. Класичні чоловічі туфлі повинні мати заокруглену форму.

Штани із купою кишень

Такі штани відмінно підійдуть для походу в гори. Але як повсякденний варіант одягу вони виглядають недоречно. Різні дрібниці помістяться в портфель або месенджер (НЕ барсетку!), Так що не варто зловживати кишенями.

Блискучі костюми

Стиль диско і діловий костюм – це моветон у світі моди. Навряд чи чоловік в блискучому костюмі буде виглядати, як лицар у сяючих обладунках. Хочете підкорити даму серця хорошим почуттям стилю – вибирайте класичне чорне або сіре забарвлення.

Шкіряний плащ

Хоч сучасні кутюр’є і пропонують велику кількість стильних шкіряних плащів для чоловіків, у нас вони все одно асоціюються з мафією 90-х років або представниками субкультур.

Занадто вузькі джинси

Побачивши чоловіка в сильно обтягуючих брюках, перше про що подумає жінка – це не те, як сексуально він виглядає, а “чи не тисне йому?”. У вузьких джинсах немає нічого поганого, якщо вони не схожі на жіночі легінси.

Глибоке декольте

Футболки з V-подібним вирізом додадуть сексуальності, якщо цей виріз не розміром з Маріанську западину. Чоловіки, якщо хочете похвалитися накачаними грудьми, то краще вже ходіть без футболок 😉

Сандалі зі шкарпетками

Який рейтинг чоловічих моветонів в одязі може обійтися без них. У минулому році дизайнерські будинки Versace, Bottega Veneta і Margaret Howell продемонстрували в своїх колекціях приклади відмінного поєднання шкарпеток з відкритим взуттям. Вони довели, що шкарпетки з сандалями виглядають жахливо лише через невміння підбирати одне під інше. Але позбутися стереотипу ну дуже складно.

Читайте також:ПРО ЩО ГОВОРИТЬ ПЕРША БУКВА ІМЕНІ: ВИЗНАЧАЄМО СВОЇ СИЛЬНІ СТОРОНИ

Джерело.