fbpx
Події
Знаєте, чому ваша стратегія не працює? Тому що вона розрахована на застосування в умовах демократії, коли є громадська думка. А в росії немає суспільної думки, немає демократії

Депутат Європарламенту, колишній прем’єр Бельгії Гі Верхофстадт розкритикував санкції ЄС проти Росії, заявивши, що вони не працюють під час автократії. Під час виступу з трибуни Європарламенту, він закликав взятися за 6000 людей з оточення російського президента Володимира Путіна.

Верхофстадт виступив від імені 211 депутатів і передав верховному представнику ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозепу Боррелю підписаний ними лист.

“Знаєте, чому ваша стратегія не працює? Тому що вона розрахована на застосування в умовах демократії, коли є громадська думка. А в росії немає суспільної думки, немає демократії”.

“Що там у вашому п’ятому пакеті санкцій? Вугілля? Смішно, це всього три відсотки імпорту росії. Що там далі, SWIFT? Смішно, понад 50% фінансових інститутів рф уникли цього виду санкцій. Олігархи? Вони майже нічого не втратили від санкцій, трошки грошей. Вони в результаті уникнуть санкцій. Потрібно тиснути на 6 тисяч людей оточення путіна. Фонд Навального склав цей список”.

“Час змінювати стратегію та перейти до повного пакету санкцій негайно – це зробить різницю. Все інше означатиме зволікання та зростання кількості смертей українських громадян. І наприкінці невелика порада моїм друзям з Німеччини. Після жахів Другої світової я чекаю від Німеччини лідерство, а не затягування процесу”.

Фото: скрін.

04/08/2022

You cannot copy content of this page