fbpx

Знаки Зодіаку, яких наздожене удача у вересні

Телець

Початок осені принесе Тельцям гарний настрій, оптимізм і кохання. Це час унікальних можливостей, головне не зволікати і діяти швидко. Проте, не варто переходити нікому дорогу.

У вересні допомога прийде від оточуючих у найбільш потрібний момент. Зірки обіцяють дуже продуктивний та позитивний період для Тельців.

Терези

Меркурій у вересні перебуватиме у знаку Терезів, що принесе представникам знаку спокій і гармонію. Сама через такий стан, удача слідуватиме за ними на кожному кроці. Це не значить, що не буде проблем, просто вони швидко відступатимуть, а рішення самі прийдуть. Терезам у вересні потрібно плисти за течією, жити в моменті тут і тепер, отримувати насолоду від життя і бути в гармонії з собою і світом.

Астрологи радять приділити час собі і рідним, не зайвою буде відпустка, так як втома може відігнати фортуну.

Риби

Треті щасливчики вересня – Риби. Їм не зачепить ретроградний Меркурій. Вони будуть успішні набагато більші за інших у всіх сферах життя.

Риб найменше торкнеться негативного впливу ретроградного Меркурія. Ці люди будуть успішними, але не тільки у сферах грошей та роботи, підвладних цій планеті, але ще й у коханні, спілкуванні.

Це означає, що можна буде братися до чогось нового, пробувати нові захоплення.

You cannot copy content of this page