fbpx

Знаки Зодіаку, які не будуть плакати після розриву з партнером, а швидко знайдуть йому заміну

Овен

Особам цього сузір’я важко до чого-небудь прив’язатися. Овен може довго підтримувати стосунки, але ніколи не зобов’язуватися коханій людині.

У цьому випадку розставання з партнером не буде для нього чимось страшним. Овен не буде проявляти ніяких емоцій. Представники знаку просто знайдуть заміну тому, хто від них пішов.

Стрілець

Розрив – це можливість для людей цього знаку почати працювати над собою. Стрільці аналізують минулі відносини, роблять висновки про те, що сталося, а потім розробляють план дій.

Швидше за все, вони спробують стати кращими, почнуть займатися спортом, змінять роботу. Все це дозволить їм не тільки втекти від того, що сталося, але і стати кращими.

Лев

Левам подобається все нове. Люблять бути в центрі уваги, ловити на собі захоплені погляди людей.

Представники цього зодіакального сузір’я розуміють, що після закінчення відносин вони можуть вести себе як заманеться, можуть будь з ким спілкуватися, демонструвати всі свої переваги, тим самим догоджаючи іншим. Маючи таку можливість, вони просто не дозволяють собі засмучуватися через закінчення відносин.

Водолій

Водолії не сприймають розбите серце як щосьпогане. Вони не будуть сидіти і страждати через те, що кохана людина покинула їх, зробила їм боляче. Представники цього знаку сприймуть розставання як виклик і з радістю приймуть його. В результаті Водолії відкриють для себе нові можливості, виявлять, що їх життя може бути насиченим навіть без людини, яка їх зрадила.

You cannot copy content of this page