fbpx

Знаки Зодіаку серед дітей, які наприкінці серпня будуть показувати суцільні примхи

Риби

Діти цього знаку на початку третьої декади серпня усвідомлюють, що літо закінчується, що школа незабаром розпочнеться. У неї Риби не люблять ходити, оскільки там не завжди вдається поринути у свої думки, віддатися мріям.

Вони будуть розчаровані тим, що тепла пора минула так швидко, стануть схвильованими та тривожними в одну мить. Риб пригнічуватиме думка про школу, вибиватиме їх з колії.

На цьому вони зацикляться, після чого взагалі перестануть адекватно реагувати на те, що відбувається. Вони будуть плакати, кричати з кожного приводу, бурхливо сприйматимуть кожне слово мами та тата.

Лев

Левам ніколи не можна догодити, вони повинні все робити самі, щоб залишатися в хорошому настрої.

Батьки на початку третьої декади серпня надто багато даватимуть доручень маленьким представникам зодіакального сузір’я. Левам здаватиметься при цьому, що свободу їхніх дій намагаються обмежити, що їм усі хочуть зашкодити.

Природно, що вони бурхливо на все це реагуватимуть, показуватимуть капризи. Вони просто не розуміють, як інакше відстоювати свої межі.

Скорпіон

Емоційність діти цього знаку демонструють постійно. На початку третьої декади серпня Скорпіони стануть некерованими. Вони вважатимуть, що їх усі хочуть образити, що їм усі хочуть насолити.

Не тільки на батьків Скорпіони образяться, вони ще й друзів підозрюватимуть у недобрих намірах. Природно, що подібні думки пригнічуватимуть їх, змушуватимуть плакати. Щоб заспокоїтися, Скорпіони вимагатимуть, щоб батьки потурали їм у всьому.

You cannot copy content of this page