fbpx

Знаки Зодіаку, на які може нахлинути сум після 15 серпня

Риби

Кінець першої декади серпня буде спокійним та тихим для представників цього сузір’я. У житті Риб нічого очікувати відбуватися нічого особливого, все буде буденно і звично.

Здавалося б, що за такого розкладу представники знаку можуть віддатися мріям, поринути у них і насолоджуватися процесом фантазування. Але насправді все виявиться інакше.

Риби почуватимуться непотрібними, думатимуть, що щось упустили, що образили когось, через що всі почали їх ігнорувати. Такі думки швидко зіпсують їм настрій, змусять страждати упродовж тривалого часу.

Лев

Яскраві представники цього зодіакального сузір’я будуть не схожі на себе в кінці першої декади серпня. Леви будуть завалені справами, вирішуватимуть величезну кількість проблем.

Так бувало й раніше, але в зазначений період їм буде доручено те, що їм зовсім не подобається, те, що викликає у них огиду. Радіти не буде чому, злитися у Левів сил не буде.

У результаті вони просто впадуть у тугу, намагатимуться не розплакатися від розпачу.

Стрілець

Зазвичай веселі люди цього знаку наприкінці першої декади серпня 2022 будуть самі не свої. Стрільці багато думатимуть про життя, про те, що вони взагалі роблять, чим вони займаються.

У них виникатимуть питання щодо того, чи варто чомусь присвячувати час, чи так потрібно витрачати ресурси на якісь заняття. Подібні філософські міркування у якийсь момент вимотають їх, заберуть у них усі сили.

У результаті Стрільці стануть пригнобленими, будь-яка дрібниця почне їх поранити.

You cannot copy content of this page