fbpx

Знайшов її нарешті! Cуддя “МастерШеф” закохався і показав свою красуню-дівчину (фото)

Суддя шоу «МастерШеф» Дмитро Горовенко знайшов свою любов: його коханій дівчині 23 роки і виглядає вона досить привабливо. Хоча, що говорити – дивимося!

Суддя шоу каналу СТБ «МастерШеф-7», 34-річний Дмитро Горовенко від нестачі жіночої уваги точно не cтpaждає: він отримує сотні листів і смс від численних прихильниць, які хочуть завоювати серце успішного кулінара. Але, як виявилося, з недавніх пір Дмитро не вільний, пише viva

Ми з’ясували, що вже два місяці суддя «МастерШеф» зустрічається з 23-річною дівчиною на ім’я Христина. Сьогодні Дмитро Горовенко вперше показав кохану на сторінках свого Інстаграма.

«Знайшов її нарешті! Вона трохи не в собі і точно з моєї планети. Просто коли тримає мене за руку – нічого більше не треба. Світ зупиняється і можна зійти на зупинці», – написав він у соцмережі, додавши хештеги, що говорять самі за себе: #lovestory #lifeisgood #mylife # дімказакохався.

Читайте також: У МЕРЕЖІ РОЗСЕКРЕТИЛИ, НАВІЩО КОЗЛОВСЬКОМУ ФОТО ЗІ CКAНДAЛЬНОЮ СEПAРAТИCТКОЮ

Дмитро і Крістіна познайомилися віртуально – він першим написав дівчині. Молоді люди листувалися кілька місяців, а потім вирішили зустрітися в реальному житті.

You cannot copy content of this page