fbpx

Знайдено способи розпізнати у дитині генія

Батьки завжди прагнуть зробити із власних дітей розумну, виховану та енергійну особистість. Проте,часто не враховують інтереси малюків.
Про це повідомляє kolobok.ua.

Існує кілька основних ознак, за якими можна розпізнати у дитині генія. Вони допоможуть батькам краще зрозуміти, яка допомога та підказка стане у нагоді дітям:

Ранній розвиток мови. У віці від 1 до 1,5 років діти з ознаками вундеркінда вже починають говорити, тоді як інші ледь вимовляють звуки та слова.

Цікавість. Діти хочуть знати буквально усе про навколишній світ, задають дуже багато питань досить незвичного характеру: “чому сонце гаряче, сніг білий, дощ прозорий?”.

Творчі здібності. На відміну від своїх ровесників, обдаровані діти вирішують поставлену перед ними задачу нестандартними методами, іноді навіть такими, що й дорослій людини не спадуть на думку. Вони частіше спираються на отриманий життєвий досвід та інтуїцію.

Крайнощі. забудьте про те, що генії хоча б раз у житті використають принцип “золотої середини”. У них немає напівтонів у емоціях та діях, існує тільки біле і чорне. Така дитина може сидіти за книгою кілька хвилин і знайти десяток вирішень завдання, проте одночасно може бути абсолютно не пристосована до спілкування з іншими.

Тому, якщо ви все таки помітили якісь подібні ознаки, або хоча б одну – не стримуйте пориви дітей, а навпаки допомагайте розвиватися.

Читайте також:НОВА ВАРТІСТЬ ГАЗУ ШОКУЄ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

You cannot copy content of this page