fbpx

Знайдемо вирішення всіх проблем – гороскоп на 3-9 липня

Знайдемо вирішення всіх проблем – гороскоп на 3-9 липня

7 липня максимально виявиться гармонійний аспект. Обидві планети стосуються інтелекту і в гармонійному взаємному поєднанні можуть сприяти посиленню інтелектуальної активності.

Це чудовий час для навчання, що особливо стосується вивчення точних наук. Меркурій дає аналітичні здібності, а Уран сприяє раптовому осяянню свідомості, раптовому розумінню суті речей. Саме тому цей аспект пов’язують із науковими відкриттями.

Аспект сприяє швидкому оволодінню комп’ютерною технікою та програмування, автоматизації процесів. У соціальному значенні аспект може призводити до знайомства та спілкування з незвичайними творчими людьми. Натомість інтенсивність такого спілкування настільки велика, що воно, як правило, не триває довго.

Цей аспект потребує швидкості реакції, щоб стати результативним. Наприклад, при укладанні вигідних торгових угод потрібно швидко приймати рішення про ті чи інші покупки.

Овен

У Овнів цього тижня основна увага може бути переключена на врегулювання фінансових питань, і ви цілком здатні заробити потрібну суму грошей. Хоча не можна сказати, що гроші надовго затримаються у вашому гаманці. У вас буде достатньо сил та матеріальних ресурсів, щоб зайнятися вирішенням господарсько-побутових проблем у будинку. Дещо з домашніх меблів чи побутової техніки доведеться лагодити чи купувати нове.

Ви зможете практично підійти до покупок, і результат буде відмінний. Відносини в сім’ї складаються чудові, ви будете оточені теплом і турботою, і самі будете з радістю дарувати своє тепло рідним, близьким людям.

Може посилитись ваш інтерес до історії свого походження, свого роду. Саме час поговорити про це з батьками, бабусями та дідусями. Можливо, вам відкриють сімейну таємницю, яку раніше ретельно приховували. До вас у гості може приїхати родич. Добре проводити цей час на самоті, частіше відпочивати, розслаблятися чи приймати гостей.

Телець

Тельці цього тижня можуть відчути у собі посилення інтелектуальної активності та потребу у спілкуванні з оточуючими. У поле вашого зору можуть потрапити люди з минулого. Можливо, через них вам надійде якась важлива інформація.

Ви можете виявитися залученими до вирішення проблем інших людей. Тому ви багато часу проводитимете в розмовах, у розглядах. Можливо, у вас виникне потреба радикально змінити свій імідж. Насамперед, мова може йти про коригування у вашій особі та голові в цілому. Можна з успіхом міняти зачіску, перефарбовувати волосся.

Особливо це стосується жінок-Тельців. Гарний час для початку регулярних занять на фітнесі у складі групи таких самих, як і ви, які прагнуть досконалості та краси тіла. Прекрасний час для тих, хто проходить курси навчання, особливо якщо йдеться про повторення пройденого матеріалу. Зберігайте у будь-якій ситуації оптимізм і вірте у щасливий випадок.

Близнюки

У Близнюків поточний тиждень складається так, що ви зможете не лише процвітати у справах, а й одночасно знаходити час для відокремлених занять духовними практиками. Причому, як це не дивно, ці два напрями у вас взаємопов’язані.

Якщо ви займатиметеся аутотренінгом, йогою, медитацією, читати молитви або мантри, ви введете себе в стан гармонії, коли внутрішній світ добре поєднується із зовнішнім світом. Побічно це благотворно впливатиме на успіх у вирішенні суто ділових практичних питань.

Приділіть увагу своєму здоров’ю. Для цього вкрай корисними будуть водні процедури типу відвідування лазні з наступним обливанням холодною водою з метою загартовування. Намагайтеся більше часу проводити на самоті.

Комфортна самотня обстановка допоможе вам відновити душевні та фізичні сили.

Рак

Ракам цього тижня можливо захочеться отримати нові враження. Основна внутрішня потреба, яка рухатиме вами – це відчуття особистої свободи та творчості. Ймовірно, ви будете чужі будь-яких обмежень, будь-яких формальностей. Ваша поведінка буде відображенням вашого стану душі. Найкраще цей тиждень проведуть ті з вас, хто не обтяжений зобов’язаннями перед сім’єю, дітьми, одруженими партнерами, хто молодий і вільний від усього цього.

Цілком несподівано ви можете сісти на поїзд та вирушити у подорож. Зростає роль та значущість друзів у вашому житті. Ви можете отримати запрошення відвідати дружню вечірку – не відмовляйтеся від вдалого шансу провести час. Гарний час для навчання та спортивних занять. Прекрасний час для перспективного планування свого життя.

Лев

Леви можуть несподівано для себе наблизитися до досягнення важливої життєвої мети. Тому для того, щоб відчувати задоволеність від життя, вам потрібно мати життєві орієнтири, яких ви хотіли б прагнути. Настав час для конкретних практичних кроків у цьому напрямі.

Проте ви можете успішно досягати поставленої мети, діючи методами таємної дипломатії. У деяких питаннях краще діяти непомітно, не привертаючи до себе зайвої уваги. Можливо, ви будете поглиблено зайняті якимсь розглядом та зможете відкрити для себе щось важливе.

На цьому тижні вам може бути багато дано в плані професійного зростання та досягнення будь-яких поставлених цілей. Зовнішні обставини можуть допомогти вам. І також можуть надавати підтримку деякі таємні сили, у тому числі впливовий таємний покровитель. Його непомітне втручання у перебіг подій на вашому боці може статися мимовільно, без вашого прохання.

Діва

Цього тижня зірки радять Дівам частіше прислухатися до думки інших людей. Особисті думки та ініціативи поки що краще дотримувати. Намагайтеся бути уважнішими і терпимішими до інших думок, налаштуйтеся на відкритий стиль поведінки і нікому не відмовляйте у допомозі, якщо вас попросять.

Орієнтуйтеся на те, щоб активніше взаємодіяти не лише з окремими людьми, але й з цілими колективами – у цьому випадку вам вдасться використати потенціал інших людей у своїх інтересах та зробити співпрацю більш цікавою та взаємовигідною.

Якщо настав час вашої відпустки, то втримати вас від туристичної поїздки навряд чи вдасться. Вчинивши так, ви зробите абсолютно правильно, оскільки зараз у вас особливо посилюється потреба нових вражень. У далеких поїздках зростає можливість познайомитися з цікавою неординарною людиною, яка надалі може стати вашим партнером.

Терези

Терезам цього тижня, можливо, вдасться позбутися шкідливих звичок. Головне, зуміти на глибокому психологічному рівні усвідомити ту реальну шкоду, яку ви завдаєте собі цими звичками. Якщо ви давно мрієте кинути палити, викуріть останню сигарету в понеділок.

І тримайтеся до кінця тижня. Цього буде достатньо, щоб замість колишньої звички курити закріпилася нова звичка не курити. Гарний час для сміливих рішучих дій у будь-якій справі. Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, потреба в відносинах у цей період може посилитися.

Не виключена любовний зв’язок з людиною, яка займає вищу за статусом становище. Якщо ви хотіли змінити роботу, то зараз у вас буде достатньо рішучості піти на цей крок.

І пам’ятайте, будь-які зміни, які будуть з вами цього тижня, врешті-решт призведуть до покращення становища.

Скорпіон

Для Скорпіонів, які перебувають у шлюбі, центральною темою тижня можуть стати партнерські відносини.

Можливо, несподівано для себе ви знову відкриєте партнера в новій якості. Або партнер зможе чимось приємно здивувати вас. Причому це буде певним відкриттям, яке змусить вас заново полюбити свого партнера (або партнерку) по шлюбу. Це чудовий час для примирення після сварок та суперечок.

Розмовляйте з партнером на будь-які найгостріші теми та намагайтеся знайти їм рішення. Цього разу вам вдасться дійти компромісу і досягти гармонізації стосунків. Самотнім Скорпіонам може пощастити зустріти цими днями свою «другу половину».

Особливо це можливо під час далекої поїздки, туристичної подорожі, курортного роману. Весілля, зігране цими днями, може вийти гучним і веселим. Якщо вас запросять бути гостями на весіллі чи ювілеї – не відмовляйтесь. Успішно вирішуватимуться юридичні питання та питання, що стосуються співпраці.

Стрілець

Стрільці цього тижня можуть досягти вражаючих результатів у боротьбі зі шкідливими звичками. Причому, якщо ви серйозно замислитеся, то зрозумієте, що куріння та алкоголь – це не найпоширеніші шкідливі звички. А ось звичка до хаотичного режиму дня, харчування та сну у довільний час може серйозно погіршувати якість життя. І тут ви здатні досягти успіху.

У ці дні у вас може посилитися потреба в наведенні порядку в навколишньому просторі. Чим чистішим буде у вас вдома і на роботі, тим краще буде ваше самопочуття.

Козеріг

У Козерогів цього тижня можуть відбутися позитивні зміни в особистому житті. Ймовірно, вам не сховатиметься і не зникне від любові. Особливо це відчують ті, у кого недавно почалися романтичні стосунки. Почуття закоханості, любові може витіснити все інше.

Вам можуть зробити подарунок, здивувати приємним сюрпризом. Найголовніше і найприємніше в тому, що тема кохання може отримати гармонійний дозвіл.

Ваші відчуття можуть бути взаємними. Самотні Козероги можуть несподівано зустріти своє кохання при дивному збігу обставин. Не сидіть безвилазно вдома, будьте активнішими, відвідуйте концерти улюблених артистів, дискотеки, клуби, театри та картинні галереї.

Ті, хто вже одружений, зможуть переглянути і наново переосмислити подружні стосунки. Діалог із партнером по шлюбу дозволить прояснити позиції та домогтися взаєморозуміння. Спілкування з дітьми також принесе вам чимало задоволення.

Водолій

Водолії цього тижня тяжіють до ділової активності та будуть схильні із задоволенням вирішувати господарсько-побутові питання. Важливою темою тижня може стати родина та стосунки з рідними близькими людьми. Ви можете отримати рідкісний шанс кардинально покращити стосунки у сім’ї.

Якщо до цього вам періодично доводилося стикатися з нерозумінням, що сягає конфліктів, то тепер може настати мир і гармонія в сім’ї. Якісь зовнішні обставини можуть змусити вас переглянути стосунки з батьками.

Сконцентруйте увагу на вирішенні господарських та побутових питань, купівлі меблів, прикрас, побутової техніки. Всі домашні справи будуть у вас виходити напрочуд легко і швидко.

Можливо, вам доведеться багато часу займатися домашніми справами, піклуючись про близьких родичів з числа старшого покоління: батьків, бабусь, дідусів. Головне в таких відносинах – любов та турбота, бажання оточити близьких людей своїм теплом.

Риби

Риби цього тижня можуть відчути посилення потреби у спілкуванні. Можливо, вам доведеться заповнити прогалини в новинній інформації. Ви можете багато та інтенсивно спілкуватися з друзями та знайомими, розповідаючи їм про свої новини та вислуховуючи їхні новини.

Відносини з оточуючими людьми складаються дуже гармонійно та доброзичливо. Це чудовий час для примирення з тими, з ким ви останнім часом перебували у сварці. Насамперед до таких людей належать ваші брати та сестри, сусіди, просто знайомі та приятели. Ви познайомитеся з новими людьми.

Це може статися під час коротких поїздок, у навчальних закладах чи просто на вулиці міста, у придорожньому кафе. Особливо цікаво складаються ваші романтичні стосунки. Можлива випадкова зустріч із людиною, з якою у вас у минулому були романтичні стосунки. Або до вас може повернутися кохана людина, з якою ви перебували у сварці. Проявіть ініціативу, зробіть першими крок назустріч до примирення.

You cannot copy content of this page