fbpx
Події
“Значно подорожчає”: українців попередили про підняття цін на інтернет

В Україні протягом найближчих 6 місяців провайдери піднімуть ціни на інтернет приблизно на 50%. Про це в інтерв’ю “UBR.ua” розповів глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

За його словами, на цьому зростання цін на інтернет не зупиниться.

“На скільки піднімати ціни на інтернет – кожен оператор визначає зараз сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренцію і т.д. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене, вкрай мало. Тому зростання цін збережеться і надалі”, – розповів Федієнко.

При цьому він зазначив, що до кінця року кардинальних змін у тарифах не буде, адже перед святами провайдери, як правило, проводять для клієнтів різні акції. Зростання цін почнеться на початку наступного року.

За словами провайдерів, у порівнянні з Європою і навіть країнами СНД, зараз в Україні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Вони не порівнянні з ростом курсу та інфляцією, тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори будуть змушені піднімати розцінки.

“Крадіжка, пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи”, – наголосив директор провайдера NetAssist Сергій Чумак.