fbpx

Значення імені Марія: характер і доля іменинниці

Значення імені Марія. Марія – жіноче ім’я біблійного походження. Саме так звали матір Ісуса. Утворилося воно від давньоєврейського імені Мірьям (Міріам) і означає «бажана», «гірка», «безтурботна». Також його іноді перекладають як «відкинута», «сумна», «пані».

Ім’я Марія найпоширеніше ім’я в світі, тому що саме так звуть матір Ісуса. У Старому Завіті це ім’я носить також іудейська пророчиця, старша сестра Аарона і Мойсея – Марія (Маріам, Маріям).

Характеристика імені Марія

Маленька Марічка – дуже добра, лагідна дівчинка, яка нелегко переживає всі зауваження у свою адресу. З ранніх років вона з задоволенням няньчиться з діточками. Одночасно з такою м’якістю, у дівчинки досить рано з’являється почуття власної гідності, вміння постояти за себе.

В школі Машу люблять вчителі та однолітки. Дівчинка старанна в навчанні, завжди підтримає друзів, з нею цікаво і не нудно. Батьки зазвичай рано помічають любов Маші до порядку і чистоти.

Читайте також: 28 серпня Успіння Пресвятої Богородиці: чому в цей день не можна ходити босоніж та взувати незручне взуття

Подорослішавши, Марія стає дівчиною, яку не залишає байдужою чуже горе. Але, в той же час, вона не забуває і про себе. Вільна й активна дівчина завжди має плани на майбутнє, знає, як їх втілити в життя.

Згідно характеристики імені Марія, дівчина з таким ім’ям відрізняється особливим поглядом на багато речей. Вона має свою думку, яка часто не збігається з традиційними поглядами.

Часто Марії бувають самотніми. Але їх це не обтяжує. Для них більш важлива внутрішня свобода, відчуття гармонії з собою. Марія дуже цінує спокій, тишу, можливість просто поміркувати. Одночасно з цим її приваблює все оригінальне, неординарне, таємниче. Нерідко Марія захоплюється містичними знаннями, окyльтними науками.

Як вказується в характеристиці, дівчина з цим ім’ям часто є творчою натурою. Але домогтися успіху вона здатна у будь-якій професії. Власниці цього імені досягають багато чого в різних сферах. Марія може працювати в рекламі, торгівлі, фінансовій сфері. Також їй супроводжує успіх у науковій роботі, діяльності, пов’язаній з релігією, психологією.

Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, доброту, увагу. Вона завжди готова допомогти людині, яка потрапила в біду. У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були теплішими і щирими, необхідна наявність в сім’ї дітей. Марія або стає ідеальною домогосподаркою і розквітає в період материнства, або стає жінкою, яка буде завжди і всім доводити, що вона не така, якою здається.

Професія і бізнес

Марія цікавиться тільки тією сферою діяльності, де треба працювати з людьми і допомагати їм. Часто успішна в мeдицині та педагогіці. Вона здатна проявити організаторські здібності, досягти великих кар’єрних висот і стати керівником. Серед дівчат з цим ім’ям часто можна зустріти санітарок, вчителів, соціальних працівників та чиновників.

Здоров’я

Марія наділена досить міцним і хорошим здоров’ям. Слабкі місця – неpвова система, шлyнок, зір. Варто особливу увагу приділяти cудинам і стежити за тиcком. Часто схильна до алepгічних захвopювань. У зрілому віці схильна до пoвноти, тому необхідно дотримуватися дієти і вести активний спосіб життя.

Сумісність імені Марія

Ім’я Марія вдало поєднується з по-батькові Павлівна, Михайлівна, Аркадіївна, Юріївна, В’ячеславівна, Олександрівна.

Хороша сумісність імені Марія з такими чоловічими іменами: Борис, Анатолій, Олександр, Гліб, Віктор, Валентин, Іван, Олександр, Григорій, Сергій, Павло, Микола.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page