fbpx
Перейти до вмісту

Значення імені Анна: доля та характер жінок з цим іменем

Християнське ім’я Анна прийшло до нас із давньоєврейської мови. У перекладі з івриту Ханна означає милість, сила, благодать, хоробрість. У католиків та православних існує ще одне значення – «милість божа».

Таємниця імені в тому, що воно є найпопулярнішим у світі.

Астрологія імені

Знак зодіаку Діва

Планета-покровитель: Верера

Камінь-талісман: рубін

Колір червоний

Дерево: горобина

Рослина: рожева айстра

Тварина: заєць

Сприятливий день: середа

Риси характеру

З раннього дитинства Анна демонструє такі якості як доброта, чуйність та участь. Вона запросто може притягнути до будинку бездомного цуценя або кошеня і постаратися вмовити батьків залишити собі тварину.

Не варто думати, що наявність одного чи двох домашніх вихованців утримає дівчинку від повторення ситуації. Аня схожа на пташку, що клопочеться над своїми пташенятами: вся в справах і клопотах. Вона радісно і старанно допомагає батькам, а подорослішавши починає дбати про них.

Лагідна і чуйна дівчинка завжди готова прийти на допомогу нужденним. Іноді оточуючі зловживають цим, але Ганна не ображається, хоч і розуміє, що її використовують. Про неї часто кажуть, що вона світиться зсередини теплом та добротою.

Її внутрішня енергія завжди спрямована на надання допомоги, «порятунок» і набуває форми милосердя (розуміння) всього живого. Нерідко це переростає в якусь жертовність, що призводить до неблагополучного шлюбу або того, що дівчину постійно використовують для «чорнової роботи». Причому це цілком усвідомлений вибір і переконати в помилковості вчинку практично неможливо.

Жінка з гордістю «несе свій хрест», роблячи часом неможливі речі: невиліковно хворий, якого вона доглядала, може піти на поправку, а чоловік, що п’є, раптом відмовиться від спиртного.

Але такі дива зустрічаються рідко, частіше Ганна просто живе для інших, вражаючи оточуючих своєю лагідністю та безмежним терпінням. Вона буває вимогливою та навіть примхливою, до змін її настрою потрібно пристосуватися.

Характеристика імені Анна

Ганна любить справляти враження, як жінка, тому ретельно стежить і доглядає себе. Вона не має суворих і непорушних моральних законів. На її думку, якщо цього вимагають обставини, то людина легко може змінити свій світогляд (переконання), але намагається завжди залишатися доброю та щирою.

Дитинство

Маленька Аня дуже сором’язлива та скромна. Весела і часом надто непосидюча. Дуже товариська та щира, тому в неї багато друзів. Нерозбещена, не хоче бути лідером у компанії однолітків, але завжди знаходиться у центрі уваги.

Легко йде на контакт, може порозумітися практично з кожним. Поруч із нею ніколи нудьгувати, але й на відчайдушний ризик ніколи не піде, бо боїться виявитися втягнутою у серйозні проблеми. Дуже обережна, до того ж ця якість робить її врівноваженою і спокійною.

Юність

У підлітковому віці Анна легко завойовує довіру оточуючих. Багато хто її любить і цінує. Ніколи не відмовляє у допомозі і добре вписується в будь-яке суспільство. Але їй варто навчитися розпізнавати щирі наміри людей.

Багато нових знайомих спробують скористатися довірливістю та щирістю дівчинки з корисливою метою. Це може принести чимало проблем. Тому потрібно ретельніше приховувати свої слабкості і не розповідати про плани малознайомим людям.

Доросле життя

Завдяки масі позитивних якостей, у житті дорослої Анни відбувається досить багато добрих подій. Стає цілеспрямованою і завзятою, з’являється бажання займатися саморозвитком, чому присвячує багато часу і сил.

Готова безперервно йти до поставленої мети, долаючи на своєму шляху всі труднощі та перешкоди. Дуже розумна, освічена і комунікабельна, має прекрасне красномовство. Все це дозволяє збудувати успішну кар’єру за порівняно короткий час.

Захоплення та хобі

Ганна любить рукоділництво, часто сама шиє або в’яже собі одяг. З радістю доглядає тварин або порається з дітьми.

Дружба

Неймовірно весела та товариська, з легкістю заводить нові знайомства. Вміє цінувати дружбу та знає, як підтримати стосунки навіть із друзями з дитинства. Незважаючи на свою довірливість, нових знайомих не поспішає впускати у своє життя.

Характеристика імені Ганна у дружбі

З близькими завжди залишається щирою та відкритою, не намагається нічого приховувати. Завжди вислухає і дасть пораду, підтримає не лише на словах, а й на діях. Не боїться вставати на захист слабких, тож друзі її цінують та бережуть.

Професія та бізнес

Добре розвинена інтуїція та аналітичні здібності дозволяють реалізувати себе як талановитий лікар-діагност.

Анна вміє бути переконливою і може змусити інших слухати та чути, тому легко справляється з роллю вихователя чи педагога, дипломатичного співробітника. Працьовита та артистична, повністю віддає себе роботі, але кар’єру будує повільно.

Відповідні професії

Завдяки якостям свого характеру може стати успішним:

викладачем;

медичним працівником;

вихователем;

художником;

письменником;

підприємцем;

модель.

Любов

Щира та відкрита, але свою другу половинку може шукати досить довго. Щойно зустріне ідеального чоловіка, готова на всі труднощі, якими супроводжується сімейне життя. Дуже ніжна і завжди залишається вірною. Від чоловіка чекає чимало.

Характеристика імені Анна у коханні

У відносинах завжди залишається безкорисною. Цілком не цікавиться фінансовим становищем обранця, адже гроші для неї ніколи не були важливими.

Щоб побудувати щасливі стосунки Анна має перестати жертвувати собою заради кохання. Такий підхід призведе лише до розчарування.

Сім’я та шлюб

Трапляється, що перший невдалий шлюб залишає сильне негативне враження, і Ганна надовго «лягає на дно», уникаючи можливих стосунків. Вірна та віддана дружина, вона погано переносить зраду. Власниця цього імені – любляча дружина та мати, чудова господиня, яка оберігає свою сім’ю від будь-якого втручання ззовні.

Яка мати

Не поспішає заводити дітей, але стане чудовою матір’ю. Як правило, у власниць цього імені багато дітей.

Дуже уважна, дбайлива, ніжна та любляча мама. У вихованні дітей не має жодних труднощів.

Намагається навчити дітей усьому доброму, виховуючи гідних членів суспільства. Навіть, коли діти стають дорослими та самостійними, надає підтримку та турботу.

Сумісність Анни у коханні та шлюбі

Найбільш сумісні імена: Олексій, Віталій, Владислав, Йосип, Леон, Малік, Микита, Річард, Тарас

Позначки:

You cannot copy content of this page