fbpx

ЗМІ оприлюднили розмову Макрона з путіним напередодні вторгнення рф в Україну

Президент Франції розмовляв із президентом рф напередодні масштабного вторгнення росії в Україну. Розмова відбувалася 20 лютого.

Про це повідомляє видання Le Рarisien.

Судячи з аудіозапису, ініціатором розмови був саме Емануель Макрон. За декілька днів до розмови президент Франції побував у Києві та москві. Дзвінок Макрона застав путіна у спортзалі.

“Щоб нічого не приховувати від вас, я хотів піти пограти в хокей… Ось, я розмовляю з вами зі спортзалу”, – каже путін наприкінці розмови Макрону, який пропонує йому зустрітися з президентом США Джо Байденом.

“Я хотів би, щоб ви спочатку розповіли мені своє розуміння ситуації і, можливо, абсолютно прямо, коли ми розмовляємо віч-на-віч, сказали мені, які ваші наміри” – такими словами почав розмову Макрон”, – продовжує Макрон.

На це Путін каже наступне, вказуючи на президента України Володимира Зеленського: “Що я міг сказати? Ви самі бачите, що відбувається. Насправді наш шановний колега пан Зеленський нічого не робить. Він (Зеленський, – ред.) вам бреше”.

Далі Путін звинувачує Макрона у бажанні “переглянути домовленості” Мінська. Макрон протестує: “Я не знаю, де ваш адвокат навчився закону. Я просто дивлюся на тексти і намагаюся їх застосувати!”.

Макрон не погодився з таким трактуванням, що призвело до бурхливого обговорення. На нарікання Путіна про те, що пропозиції сеператистів “не чують”, Макрон, як випливає з запису, відповів: “Нам начхати на пропозиції сепаратистів!”, обґрунтувавши це тим, що вони не є стороною Мінських угод.

Врешті-решт Путін погодився на пропозицію Макрона зустрітися з президентом США Джо Байденом, проте наполягав на тому, щоб дата саміту поки не призначалася, оскільки його потрібно підготувати.

Фото: ілюстративне.

06/25/2022

You cannot copy content of this page