fbpx
Події
ЗМІ ідентифікували жінку з перехопленої розмови СБУ

Днями СБУ опублікувало фрагмент перехопленої розмови російського окупанта з дружиною, яка скаржилася чоловіку на українських дітей, які опинилися в Росії, і які відмовилися святкувати 9 травня, пояснивши, що це «не їхнє свято». Жінка в деталях описувала чоловіку, як би вона їх за це карала.

Журналістам «Схем» вдалося ідентифікувати це подружжя за допомогою даних, які надали співробітники СБУ.

Російський окупант спілкувався з Харківської області 29 квітня, його звати Володимир Копитов, йому 31 рік і більшість з його профілів в соціальних мережах – закрита.

Головна «героїня», його дружина – Юлія Копитова, їй 30 років, народилася в селищі Пржевальскоє Смоленської області Росії. Це другий шлюб «жінка», від першого у неї є дитина. І ця жінка принаймні у 2019 році працювала в дитячій клінічній лікарні Смоленської області.

Ось «гуманна» частина її розмови:

– А ты знаешь, вот эти дети нашим детям говорят, что 9 мая в школе просили нарисовать, короче, ну, к празднику, они сказали: «Это не наш праздник». Это дети, наши дети в школе говорят. И ты в курсе, что они потом вырастут, так и будет? Эти «нaцики», они подрастут и будут такими же., – каже жінка своєму чоловікові.

Журналісти зв’язались із Копитовими телефоном. Юлія говорити не захотіла, а Володимир Копитов заперечив, що на записах голос його та дружини.

Відмовилась говорити і його матір, мовляв син нічого такого не говорить, а за невістку вона не відповідає, пишуть Схеми.

Фото: скрін з відео “Схеми”.

05/18/2022