fbpx
Дозвілля
Злочинці зламали сейф у монастирі: вони не сподівалися таке побачити

Там не було ні золота, ні срібла, на яке вони, мабуть, розраховували.

Був холодний і темний вечір, коли злодії проникли в монастир у Кодоньо, у мальовничому містечку на півночі Італії.

Видання “Corriere della Sera” повідомляє, що злочинці проникли в будівлю, поки сестри молилися вечірні молитви, а пізніше вечеряли.

Злодії проникли в монастирський сейф, шукаючи готівку та, можливо, срібні та золоті літургійні посудини, які релігійні громади зберігають для особливих випадків і тримають під замком.

Замість цього вони знайшли картку з написом: «Зміни своє життя! Час настав … », зображення Марії і невелику фігурку сови.

Чи були попереджені сестри про плани грабіжників?

Сестра Габріелла, член громади, пояснює італійській газеті: «Грабіжники, розбійники вже раніше намагалися нас обікрасти. Оскільки ми не користуємося сейфом, то вирішили залишити цінну пораду для непроханих гостей».

Письмове послання та образ Марії зрозумілі. Але що за фігурка сови?

Сестри не дають пояснень, хоча цьому птаху приписують різні значення – від мудрості (у грецькій міфології) до сатани. Можливо, сестра, яка поставила туди фігурку, думала про одне з цих значень. Можливо, про те, що сова символізує пильність. Якби ми об’єднали всі ці елементи в одне повідомлення, це могло б бути:

“Порозумнішай! Не піддавайся сатані! Бог за тобою спостерігає!”

Незалежно від того, чи сова мала тут якесь конкретне значення, чи була просто випадковим об’єктом, злочинці, ймовірно, не витрачали багато часу на розгадку цієї загадки. І вони точно не залишалися на місці, щоб попросити пояснень!

Ми не знаємо, чи скористалися злодії порадою черниць.

Що вони вкрали ? Лише дві ковдри з ліжок у кімнатах сестер. «Мабуть, їм теж було холодно», — сказала сестра Габріелла.

Залишається лише сподіватися, що вкрадені ковдри принесли тепло комусь, хто цього потребував, а почуття гумору сестер та їхні корисні поради могли зігріти холодне серце, відкривши його Божій благодаті.

за матеріалами: aleteia