fbpx
Дозвілля
Якими були зірки у День знань (архівні фото)

Катерина Осадча

Телеведуча з дитинства усвідомлювала необхідність гарно виглядати під час важливих подій.

“Мені запам’яталося, що часто на перше вересня в мої шкільні роки йшов дощ і це засмучувало, адже на святкову лінійку хотілося йти просто в формі, а не надягати не надто улюблений плащ. А взагалі початок вересня я завжди любила. Як правило, в цей день ніхто не вчився, ми зустрічалися з однокласниками, обмінювалися враженнями, розповідали один одному, хто де був і хто як відпочивав. А вже другого вересня починалося навчання і ось це вже не любив ніхто”, – розповіла ведуча “Світського життя” та “Голос. Діти-3”.

Тоня Матвієнко

Для співачки охайна зачіска на святі першого звоника була чи не найбільшим пріорітетом.

“Спогади про перше вересня викликають ностальгію. Для мене це завжди була подія. Літні канікули здавались дуже довгими і я сумувала за однокласниками. Хотілось їх побачити, поділитись враженнями. Перших три класи я носила шкільну форму. Для мами (Ніна Матвієнко) білі комірці були жахом. Вона і досі згадує, як їх прала, прасувала, пришивала. А коси мені заплітав тато (Петро Гончар). Для мене не припустимим були півники, змушувала переплітати, щоб була гладенька косичка. А ще школа мені запам’яталась першою вчителькою. Я її знала заздалегідь, і чекала з нетерпінням зустрічі чогось нового в моєму житті! Бо як нам казали батьки – це новий етап, пригода і нова родина в твоєму житті!”

Читайте також: 1 вересня: як це роблять у Франції

матвієнко

Арсен Мірзоян

Майбутній артист, виявляється, у шкільні роки був відмінником.

“Найяскравішим залишиться перше вересня 1985-го року. Мій перший клас. Я фактично марив школою, я хотів бути жовтеням і обіцяв вчитися тільки на “5”. І в перший же день, в моєму чистому щоденнику червоною учительській пастою засяяла моя перша оцінка – “п’ять”. Після уроків я побіг до свого колишнього дитячого садка показати моєї няні – Валентині Іванівні – свій щоденник”.

Мірзоян

Марія Бурмака

“Дуже добре пам’ятаю своє перше вересня. Мама вирішила сама зробити мені гарну зачіску, тобто підстригти (їй тоді було всього 28 років). Стрижка не сильно вдалась. Чубчик мама підрізала кілька разів, бо виходило не дуже рівно. Врешті, відрізати уже було нічого і мама сказала, що вийшла дуже модна французька зачіска. Тому я йшла до школи впевнена у своїй красі. Ну і з того часу для мене Перше вересня завжди не просто звичайний день. Навчання, а потім квіти в мами – вона була викладачем. Для мене Перше вересня – це і мамине свято. З хвилюванням, айстрами і французькою зачіскою”.

бурмака

Оля Полякова

В одному із інтерв’ю артистка згадувала, як імітувала свої походи до школи ще зовсім у юному віці.

“Перше вересня завжди було для мене бентежливою подією. Я дуже хотіла в школу і почала грати в неї років з п’яти: одягала форму, брала величезну валізу замість портфеля (його в мене просто ще не було) і виходила з хвіртки до сусідських хлопців розповідати, що йду на навчання. Я перелазила через паркан, тягла цей чемодан по всій вулиці, а потім, через деякий час поверталася додому, демонструючи свій похід в школу. Одного разу, першого вересня, коли я вже по-справжньому йшла в школу, на вулиці була жахлива дощова погода. А я так тягнулася до знань, що побігла на перший дзвінок галопом. І за класикою жанру впала. Довелося повертатися додому і переодягатися. В результаті я запізнилася на лінійку. У мене було абсолютно зіпсовано настрій – єдині білі колготки, які доповнювали мій святковий образ, були брудні. Але, незважаючи на це, у мене залишилися дуже приємні спогади від першого уроку. А ось коли моя донька пішла в перший клас і дзвонила в дзвіночок – вона відчувала менше емоцій. Напевно, зараз для дітей перше вересня не така особлива подія, яка була свого часу для мене. Можливо, в мої шкільні роки просто не було інших розваг, крім школи”.

Читайте також: Жіночна Тіна Кароль представила неймовірно ніжний кліп зі спецефектами (відео)

Джерело.