fbpx
Дозвілля
Зірки на снігу: як українські “селебріті” зустріли перший сніг (фото)

Листопад  нас здивував, але й порадував не менше. Фото першого осіннього снігу заповнили Інстаграм, а ось як відреагували на примхи погоди деякі українські знаменитості.

МАРІЧКА ПАДАЛКО

Українська провідна і мама трьох дітей Марічка Падалко, схоже, провела вихідні на дачі. Як зустріли зимову погоду діти, вона не показала, але явно було весело. Марічка виклала колаж із двох знімків – до і після снігопаду. Судячи з снеговику на фото праворуч, веселощі все ж відбулося.

padalko

marichkapadalko Про вихідні на дачі коротко: ліворуч- субота: в нас на ділянці по дорозі на південь зупинилися чи то качки, чи то горлиці, ціла зграя. Праворуч — неділя )))

Читайте також:ЯК УКРАЇНСЬКІ ЗІРКИ НАПИСАЛИ ДИКТАНТ ЄДНОСТІ

СЛАВА КАМІНСЬКА

Руденька з “НеАнгелів» відірвалася по-повній – кілька годин Слава Камінська гуляла на вітрі і катала дворічного сина Леонарда на санках. З шанувальниками співачка поділилася, що в минулому році хлопчик категорично не хотів сидіти в санках, а в цей раз його неможливо було з них зняти.

kam

babaslavka Давно я стільки часу не проводила на вулиці, в таку погоду 😬 з часів університету 😬😆замёрзла, як собака 😬 капец😬 Що ж буде далі ?????

ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ

Співак Олександр Пономарьов встиг вивести на прогулянку свого маленького чотириногого друга, поки всю оболонь не засинає снігом. Собачка явно не надто налаштована гуляти, а сніг так і сипле на цю милу парочку.

Я і мій Друг 😊

Світлину опубліковано користувачем Пономарьов Олександр (@ponomaryovoleksandr)

ponomaryovoleksandr Я і мій Друг 😊

МАША ЄФРОСИНІНА

А ось Маша Єфросиніна у неділю залишилася вдома, разом з дітьми і собачкою. Втім, у понеділок їй все одно довелося відкопувати автомобіль і відправлятися на роботу.

Снег нас сегодня вдохновил … торчать дома! Ещё много есть! Ваша #ёлкамать

Світлину опубліковано користувачем Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

mashaefrosinina Сніг нас сьогодні надихнув … стирчати будинку! Ще багато є! # Ёлкамать Ваша

Джерело.