fbpx
Дозвілля
Зірковий ведучий, втілив бажання юної співачки на шоу “Голос. Діти-4” в реальність (відео)

Марія-Даніела з Києва мріє про велику сцену. Дівчинці вдалося здійснити бажання батька і потрапити на шоу Голос. Діти. Марія обрала пісню Beyoncе «Running» і стала частиною команди Наді та Позитива, пише 1plus1

Крім того, юна співачка розповіла, що обожнює Дмитра Комарова і хоче стати його супутницею у програмі Світ навиворіт. На сліпих прослуховуваннях Дмитро пообіцяв, що познайомиться із дівчинкою у найближчий час.

Після виступу Марії, Надя Дорофєєва зателефонувала Дімі із проханням познайомитися із юною шанувальницею його шоу. Згодом зірковий ведучий завітав на дитяче талант-шоу і зустрівся з Марією. Дмитро зізнався, що йому приємно, що дівчинка знає усе про його проект, не пропускає жодного випуску і ставить перед собою велику мету.

“Ми з Марією домовились зустрітись у кінці проекту Голос. Діти. Я сподіваюсь, вона обов’язково потрапить у фінал”.

Читайте також: “ГОЛОС. ДІТИ-4”: МОГИЛЕВСЬКУ ПОПРОСИЛИ ОДЯГАТИСЬ ПРИCТOЙНІШЕ (ФОТО)

У Марії також є ідеї проектів, які б допомогли врятувати нашу планету та екологію. Такі глобальні дитячі мрії неодмінно збудуться, якщо не здаватися і йти вперед.

“У дитинстві я теж був мрійливим. Я хотів стати футболістом і був шаленим фанатом збірної Динамо”.

Згодом Дмитро зрозумів, що насправді мріє стати відомим журналістом, займатися розслідуваннями та зйомками, робити репортажі.

“Я прийшов до своєї мети і не сумніваюся, що Марія теж зможе, адже вона вже на правильному шляху”.