fbpx
Події
Зірка серіалу «Маргоша» Марія Берсенєва може стати інвалідом (фото)

35-річна актриса звернулася до шанувальників із проханням помолитися за неї.

Зірка серіалу «Маргоша» 35-річна актриса Марія Берсенєва шокувала шанувальників заявою про проблеми з хребтом. Артистка повідомила, що вона може перестати ходити, якщо не зробить успішну операцію.

За словами знаменитості, стан здоров’я її завжди турбував, але вона відкладала це питання, вважаючи за краще займатися кар’єрою.

«Коли ти біжиш по життю алюром і тобі хочеться все встигнути, всім допомогти, все пізнати і зрозуміти, всюди побувати, зіграти безліч хороших ролей і тобі все здається, що ще не час зупинитися, озирнутися, трохи відпочити і приділити крапельку часу собі… Організм вирішує сам! Ось і мені, здається, пора зробити зупинку … пора було давно … А тепер уже це життєва необхідність .., або я більше не буду ходити))) 31-го жовтня я лягаю на операцію на хребті .. Грижа, хребець, що вилетів, імпланти … Весело загалом)) Помоліться за мене! Всім здоров’я !!! — Це найголовніше .., як виявилося …» — написала Марія на своїй сторінці.

Шанувальники Берсенєвої негайно відгукнулися на її звернення. Вони залишили численні коментарі до її публікації, а деякі навіть особисто подзвонили запропонували  допомогу. Актриса, за власним зізнанням, була вражена такою чуйністю і ажіотажем серед її друзів і шанувальників. Вона написала послання, в якому подякувала всім за неоціненну підтримку у важкий для неї період.

«Мої улюблені й дорогі люди! Хочу сказати вам величезне спасибі від усього серця! У мене немає слів, наскільки я вражена, збентежена і зворушена до глибини душі вашою підтримкою! Не можу висловити всі ті почуття, які я пережила за ці три дні .. телефони мої не змовкають, я не встигаю заряджати! Я навіть припустити не могла, що таке може бути! Мені подзвонили навіть незнайомі люди, які запропонували допомогу! Це … неоціненно! Плачу не просихаючи. Я не очікувала! Дякую, дякую, мої найкращі люди! І відчуваю все! Ваші молитви! Все буде добре! Зараз я це точно знаю! Обіймаю вас всіх разом і кожного окремо! Я щаслива!» — написала Марія.

Читайте також:«БІДНА НАСТЯ ВЖЕ НЕ ТА»: 44- РІЧНА АКТРИСА СИЛЬНО ПОСТАРІЛА (ФОТО)

маргоша

Джерело.

facebook