fbpx
Події
Зірка «Нової хвилі» Галина Безрук народила донечку (фото)

13 грудня Галина Безрук вперше стала мамою, у 28-річної актриси і її чоловіка народилася донька.

Про радісну подію на своїй сторінці в Facebook повідомив чоловік Галини Безрук – актор Артем Алексєєв. Новоспечений тато опублікував перше фото з новонародженою дочкою, і написав величезний пост:

Сьогодні, 13.12.16, на світ з’явилося маленьке диво, Маленька людина, маленький ангел

Минуло кілька годин, а я тільки зараз прийшов в себе і в повній мірі відчув і зрозумів що значить фраза: “радість, зі сльозами на очах ..»)))))

Синеньке пінгвіненя яке на твоїх руках рожевіє, з кожною хвилиною все ширше відкриває очі і вдивляється в обриси мого обличчя, в цей світ …

Ці хвилини не передати словами! Все навколо завмирає, час зупиняється …

Моя улюблена Дівчинка, Дівчина, Жінка❤Галина Безрук сьогодні ти зробила подвиг! Народити самотужки таке велике слоненя! НАЙБІЛЬШОГО! І без травм!

Не перестаю захоплюватися твоєю душевною і фізичною силою!

тепер ти не тільки улюблена Актриса, Співачка, Дружина, МАМА … .Ти мій герой!))) люблю❤

Мужики, «народжуйте разом»!

Повірте це щастя❤

На словах я правда теж не розумів своїх друзів, але повірте…

спасибі всім, мої дорогі, за підтримку! особливо Саня Яценко, Макс Шинкаренко, Серьога Жарков, Діма Опарічев, дякую що напоумили !!! Ви маєте рацію, це неймовірні емоції!)))

Ми дякуємо Господу Богу що він подарував нам такий скарб❤

Дякуємо лікарям, які протягом всієї вагітності і пологів, були такі уважні до нас❤

Дякуємо Всім нашим друзям і знайомим за підтримку❤Ви Нам дуууже допомогли !!!

І..Ах так, у мене дочка …

У НАС ДООООЧКА !!!!! ❤

Я Папа …… ..

# Моясемья # дочка # япапа # семьяалексеевих # рожайтевместе # ясчастливыйкакникто

Читайте також:ПІД ЯКИМ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ НАРОДЖУЮТЬСЯ НАЙРОЗУМНІШІ ЖІНКИ

 

Сегодня,13.12.16,на свет появилось маленькое чудо,Маленький человек,маленький ангел😇🙏 Прошло несколько часов,а я только сейчас пришёл в себя и в полной мере👆 ощутил и понял что значит фраза:” радость,со слезами на глазах..”))))) Синенький пингвинёнок который на твоих руках розовеет,с каждой минутой все шире открывает глазки и всматривается в очертания моего лица,в этот мир…😳☺))))))) Эти минуты не передать словами!все вокруг замирает,время останавливается….😁 Моя любимая Девочка,Девушка,Женщина❤ @galina.bezruk сегодня ты совершила подвиг!💪родить самой такого большого слонёнка!САМОЙ!и без травм! Не перестаю восхищаться твоей душевной и физической силе!😘 теперь ты не только любимая Актриса,Певица,Жена,МАМА….ты мой герой!)))люблю❤ Мужики,”рожайте вместе”! Поверьте это счастье❤ На словах я правда тоже не понимал своих друзей,но поверьте🙏 спасибо всем,мои дорогие,за поддержку!особенно Саня Яценко,Макс Шинкаренко,Серега Жарков,Дима Опаричев,благодарю что вразумили!!!Вы правы,это непередаваемые эмоции!))) Мы благодарим Господа Бога что он подарил нам такое сокровище❤🙏 Благодарим врачей,которые на протяжении всей беременности и родов,были так внимательны к нам🙏❤ Благодарим Всех наших друзей и знакомых за поддержку🙏❤Вы Нам ооочень помогли!!! И..Ах да,у меня дочь… У НАС ДООООЧЬ!!!!!💃❤ Я Папа…….. #моясемья #дочь #япапа #семьяалексеевых #рожайтевместе #ясчастливыйкакникто

Світлину опубліковано користувачем Артем Алексеев (@tema_alekseev)

Джерело.

facebook