Події
Зірка “Інстаграма” і бізнес-вумен народила в прямому ефірі (фото)

Хлопчик з’явився на світ за допомогою кесаревого-перетину.

Зірка “Інстаграма” і бізнес-вумен Айза Анохіна (до другого заміжжя Долматова – Ред.) Народила другу дитину від серфера Дмитра. Хлопчика назвали Елвісом.

На пологи в московський перинатальний центр дівчина запросила журналістів і дозволила вести онлайн-трансляцію. Правда оператор знімав процес не в самій палаті, а за дверима через вікно.

На пологах був присутній чоловік Айзи. Шанувальники здивувалися, як він дозволив дружині народжувати в прямо ефірі, адже Дмитро – людина абсолютно не публічна. Анохіна не раз зізнавалася, що він не не любить виставляти своє життя напоказ.

читайте також:ЖІНКА НАРОДИЛА НЕМОВЛЯ ПРЯМО “НА НЕБЕСАХ” (ФОТО)

– 39 тижнів і 6 днів жили ми з позиками. А тепер я дивлюся на свого сина. І це стирає весь той страх, що вчора випробували ми з моїм найкращим чоловіком.

Мені багато хочеться сказати вам і поділитися своїми емоціями, про залишу це на потім. Зараз потрібно привести голову в порядок і прийняти все те, що сталося. Я дуже вдячна вам за всі побажання.

Спасибі, що народжували зі мною. Хоча  останні 15 годин я вже нікого не помічала, але це був крутий “експірієнс”. Я вас люблю. Дуже люблю, – написала Айза в Інстаграм.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook