fbpx
Події
Зі Словаччини депортували понад 20 українських громадян

Після того, як словацька поліція виявила кілька випадків незаконного працевлаштування іноземців у західній Словаччині, рейди почалися і на сході, зокрема у місті Кошице.

Співробітники поліції у справах іноземців разом з інспекцією по праці минулого тижня навідалися на будівельний майданчик, де до кінця 2019 року мають звести новий багатофункціональний комплекс, пише “mukachevo.net“.

Прес-секретар поліції Деніса Балогова повідомила, що інспектори виявили громадян третіх країн, які працювали без відповідних дозволів та документів.

— Загалом співробітники поліції під час акції було виявлено 62 громадян третіх країн, серед них 38 – є громадянами Молдови та 24 громадян України, які виконували монтажні, теслярські та земляні роботи, – зазначила Балогова.

Також було виявлено, що десять громадян України працювали з порушенням, адже не мали відповідної робочої візи. А інші перебували на території Словацької Республіки з порушенням міжнародного договору.

У результаті рейду було винесено 21 рішення про адміністративні покaрaння – зокрема про депортацію та заборону перебувати на території Словацької Республіки, а також на території усіх держав-членів ЄС на термін в один рік.

Всі затримані іноземці мають виконати це рішення у 15-денний термін. За нелегальне працевлаштування іноземців також мають покaрaти роботодавця.