fbpx
Дозвілля
“Животик у мене був”: дружина Тищенка вперше прокоментувала вагітність (фото)

Дружина відомого українського ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська відкрила таємницю народження сина.

На сторінці в Instagram вона вперше розповіла про свою вагітність.пише obozrevatel

Після повідомлення про те, що в сім’ї Тищенка відбулося поповнення, поповзли різні чутки. Деякі користувачі мережі припустили, що екс-ведучий шоу “МастерШеф” і його дружина скористалися у США послугами сурогатної матері. Адже ніхто не бачив Аллу вагітною. У соцмережі вона теж не публікувала знімки з округлим животом.

І ось сама Алла вирішила прояснити ситуацію.

“Дорогі друзі! Поки домисли публіки не перейшли всі межі… Ми з чоловіком довго зберігали мовчання, ви ж знаєте, що я намагаюся оберігати свою сім’ю, від популярності чоловіка іноді хочеться просто відпочити, побувши звичайної сім’єю. Однак прийшов час розділити з вами щасливу подію, яка нещодавно відбулася в нашій родині і підтвердити інформацію в пресі. Ми подарували світові нове життя, стали батьками прекрасного ангела!” – зізналася Барановська.

Вона додала, що в наступних постах у соцмережі поділиться з підписниками деталями вагітності.

“Я поділюся всім і розвію всі жахливі міфи, якими мене лякали!!! І животик у мене був, просто швидко прийшла в форму, не вважаючи за потрібне постити кожного тижня фото в положенні. Сама народила, без матерів сурогатних. І спасибі всім, хто щиро радий”, – повідомила дружина Тищенка.

Читайте також:ОФІЦІЙНО!!! У МИКОЛИ ТИЩЕНКА НАРОДИВСЯ СИНОЧОК, З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО

Дорогие друзья! Пока домыслы публики не перешли все границы…)) Мы с мужем долго хранили молчание( вы же знаете, что я стараюсь оберегать свою семью, от популярности мужа иногда хочется просто отдохнуть побыв обычной семьёй ). Однако пришло время разделить с вами счастливое событие, которое недавно произошло в нашей семье и подтвердить информацию в прессе. Мы подарили миру новую жизнь, стали родителями прекрасного ангела! P.s. Беременность не болезнь и об этом в следующих постах! Я поделюсь всем и развею все ужасные мифы, которыми меня пугали!!! И животик у меня был, просто быстро пришла в форму , не считая нужным постить каждую неделю фото в положении😊 Сама родила, без матерей суррогатных 😅😅😅 И спасибо всем, кто искренне рад❤ #нашасемья #ясталамамой #секретно ))

Допис, поширений Alla Baranovskaya (@allabonya)