fbpx
Події
Життєрадісна дівчина з Чернівців благає допомогти в боротьбі з онкологією (відео)

26-річна дівчина з Чернівців Ольга Гердега, яка бореться зі страшним діагнозом “рак”, просить допомоги у небайдужих українців. Запис з’явилася на сторінці дівчини в ВКонтакте, повідомляє “Обозреватель”.

Вона розповіла, що останні дві процедури хіміотерапії не дали результату, тому дівчина зважилася на ще одну – вже одинадцяту за рахунком.

“Так ось, результату від останніх 2 хімій (по іншій схемі вже) не дали результату. Те , що зменшилось на 6 мм нічого не означає… так як збільшилась кількість лімфоузлів (так й 6 мм це ж пшик а не результат!)…. якось ось так… нічого хорошого. Сьогодні я вже знову в Феофанії для вже 11 хімії (на секундучку так!) 11 хімій це якось реально дофіга. Я не хотіла нічого писати чи казати так, як сама не знала, які подальші дії і де та й що я буду робити. Та все ж вирішила, що немає часу шукати клініки в Європі треба ж вже робити хімію, але повірте “мозги” плавились ці 2 тижні. Що і як буде далі я не знаю і вже не прогнозую. Єдине що знаю так, що потрібно добитись стану ремісії для того, щоб зробити трансплантацію кісткового мозку (на яку в мене на жаль вже не вистачить коштів). Надіюсь, що ускладнень під час цієї хімії не буде..накладно по $ (хоча вже офігіваю від змін в лікарні…платити вже за всі дрібниці треба, а за що тоді такі кошти за добу перебування не розумію)-накіпіло, соррі. Так ось, я тут готуюсь морально, бо щось зовсім не готова для цієї порції “смакотинки”.

У своєму акаунті вона постійно ділиться тим, як дізналася про страшний діагноз, і як бореться з ним.

“Моя коротка зачіска це не просто маленька зміна іміджу… Склалось так, що мені поставили діагноз РАК 4 стадія. 7 місяців ніхто нічого не міг діагностувати і зрозуміти чому ж мені так складно дихати і що мене турбує… робили різні передбачення та одні лише знаки питання в кінці кожного ймовірного діагнозу ніхто навіть не взяв ніяких аналізів. Просто перенаправляли від лікаря до лікаря.. (круті лікарі) Звучали навіть такі фрази “виріжемо і побачимо що то”-, написала Оля.

Підтримати дівчину закликала і український продюсер Олена Мозгова.

“Бачите цю красуню!? Це Оля! У Олі рак … але Оля бореться і хоче вижити!” – йдеться на сторінці Могової в Facebook.