fbpx

Життя з трьома чоловіками: відверто і чесно

Отже, я живу з трьома чоловіками і готова розповісти як мені з ними живеться. Відразу скажу, складно. І так, я розумію що це не назавжди, рано чи пізно я планую залишитися з одним з них під одним дахом. Але чесно, всіх їх люблю. (Імена вигадані, збіги випадкові).

  • Побут: я все ж жінка, прання, готування, прибирання на мені :-(
  • Гроші: я зараз не працюю, тому нічого толком не купую. В цілому великі покупки сплановані і загальні.
  • Відносини в цілому: тут мабуть треба написати про кожного.

Найдовірливіші відносини у мене з Артемом. Саме з ним ми балакаємо вечорами якщо він не грає в танчики. Ми найдовше разом. Сeкc регулярний хоч не частий, зате ми точно знаємо як зробити один одному добре. І саме він допомагає моєму батькові з будівництвом дачі.

Тепер Саша. Він веселий хлопець, теж грає всі вечори підряд. Мене кличе ночами не частіше 1-2 рази на тиждень. Добрий, милий, з ним мені завжди легко і весело.

І, нарешті, Іван. Він наймолодший і недосвідчений, але в цьому є свій шарм. Так виходить, що ми майже всі ночі проводимо разом. Чесно кажучи, він не знає як зробити мені добре вночі. Але ось я його дуже люблю, поки забиваю на цю справу.

Резюме: підзатра%; лась але в цілому мені подобається. Оффтоп. Артему 31, Саші 4, Івану півроку і ночами він багато плаче.

You cannot copy content of this page