fbpx
Події
Життя до і після: переможниця “Від пацанки до панянки” розповіла, куди витратить призові гроші (відео)

Переможниця шоу “Від пацанки до панянки” Галина “Клеопатра” Полудневич розповіла, на що витратить призові гроші.

Як зізналася дівчина у прямому ефірі “Обозревателя”, 100 тисяч гривень, які вона виграла, вкладе на свою освіту.

“Я цьогоріч поступлю в технікум. Правда у мене був шанс скласти ЗНО, але тоді була депресія після того, як повернулася додому. У мене немає можливості в 2016 році вступити до інституту. Щоб не втрачати рік, я поступлю в технікум на фінансиста. Хочу також піти вчитися на курси візажиста і продовжуватиму вдосконалювати свою українську та англійську мови”, – зазначила Галина “Клеопатра”.

Читайте також: Українське весілля в Чикаго підкорило серця користувачів соц.мереж (відео)

Як наголосила Полудневич, шоу змінило все її життя, і вона поставила перед собою нові пріоритети.

“Моє життя дуже змінилося. До проекту робочий день починався з коньяку, і закінчувався тим, що везли додому або ледве йшла. Вживала алкоголь майже щодня, по 8 літрів пива – це був мій мінімум. Як тільки випивала, то постійно лізла в бійки, іноді була їхнім ініціатором. Могла грубіянити. Але після проекту я стала гуманнішою, коректною у спілкуванні. Стала допомагати своїй мамі, кинула пити, змінила роботу, своє коло спілкування”, – поділилася “Клеопатра”.

На запитання журналіста, коли вона відчула, що стала справжньою леді, Клеопатра зазначила, що це почуття прийшло в самому кінці проекту.

“Коли оголосили, що переможницею шоу стала Галина Полудневич, тоді я відчула це: я стою і я – леді”, – підсумувала вона.

Читайте також: Аніта Луценко назвала дочку незвичайним ім’ям (фото)

Джерело.