fbpx
Події
Житель Маріуполя виховував дитину ударами ноги в обличчя

У Маріуполі копам довелося приструнити домашнього тирана. Як розповіли в поліції Донецької області, від кулаків чоловіки постраждали жінка і 6-річна дитина. За словами правоохоронців, в результаті дитині довелося надавати медичну допомогу.

“Правоохоронці встановили, що до таких наслідків привели дії співмешканця його матері. Крім того, це не єдиний член сім’ї, який постраждав в результаті агресії чоловіка. Через деякий час в поліцію за допомогою звернулася ще й цивільна дружина дебошира. Виявилося, що між дорослими стався конфлікт, під час якого вони вирішували, яким чином потрібно виховувати 4 дітей сім’ї. З’ясувавши стосунки з коханою, чоловік вирушив до кімнати розбиратися з малюками. Внаслідок “бесіди” 6-річний член сім’ї отримав удар ногою по обличчю”, – пояснили в поліції.

Читайте також: У Києві невідомий “скинув” вагітну зі сходів

Стосовно голови сімейства складено протокол за статтею “Вчинення насильства в сім’ї”. Що стосується тілесних ушкоджень, отриманих жінкою, вирішується питання про притягнення порушника до кримінальної відповідальності.

Джерело.

facebook