fbpx
Без рубрики
Журналісти з’ясували, куди сім’я Пшонки вивезла свій ювелірний бізнес (фото)

Родина колишнього генпрокурора України Віктора Пшонки вивезла свій ювелірний бізнес із Краматорська до анексованого Росією Криму.

Про це мовиться у розслідуванні програми “Схеми”, повідомляє “Радіо Свобода”.

Відтак, журналісти з’ясували, що за часів президентства Віктора Януковича родина Пшонки контролювала кілька ювелірних підприємств у Краматорську: “Укрзолото”, “Золото” та “Бомонд преміум”.

Засновниками ТОВ “Торговий дім “Укрзолото” виступали кілька осіб, серед яких Михайло Буров – помічник депутата Артема Пшонки. Одним із засновників інших двох підприємств – ТОВ “Ювелірний завод “Золото” і ТОВ “Краматорська ювелірна фабрика “Укрзолото” був Ігор Косарєв – ще один помічник Артема Пшонки.

Читайте також:ПРОКЛЯТТЯ РЕГІОНІВ, ЗАГИБЛИМИ УКРАЇНЦЯМИ У РОСТОВІ ВИЯВИЛАСЬ РОДИНА ПШОНКИ

Журналісти побували у Краматорську та виявили, що військові дії змусили місцевих ювелірів закрити виробництво і вивезти обладнання в інші регіони. Не став винятком і бізнес родини Пшонки. За місцем реєстрації фірми “Бомонд Преміум” розповіли, що ювелірного заводу там вже немає. А місцеві ювеліри зазначили, що обладнання з краматорських ювелірних заводів родини Пшонки вивезли до Криму.

Згідно з розслідуванням, восени 2014 року у Севастополі відкрилося ювелірне підприємство ТОВ “Ювелірний завод “Золотий стандарт”. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб Росії, його засновником є Євгенія Фріга (Бурова) – дружина Михайла Бурова.

shovuwe

Джерело.