fbpx
Події
Журналісти розкрили відверті дані про новоспечену 23-річну люстраторку

Анна Калинчук, яку днями призначили в.о. директора департаменту з питань люстрації, не вважає святом “8 березня” і дотримується монархічних політичних поглядів.

З соцмереж журналісти дізналися, що дівчина захоплюється літературою і музикою. Є також інші цікаві пости. Наприклад, у 2012 році вона публікувала новину про те, як в Києві напали.

Коментар одного з користувачів: “І правильно зробили”. На що наш майбутній люстратор відповіла: “Правильно”. Щоправда, не цілком зрозуміло, що ж “правильно”: те, що напали, чи те, що парад скасували.

У 2013-му дівчина попросила не вітати її з 8 березня, адже у неї немає “мотивів відзначати це “свято : ні політичних, ні етнічних, ні національних”.

В анкеті, яку відшукали журналісти, дівчина вказувала, що її політичні погляди – монархічні.

Анна навчалася в школі №1 міста Борислава. За словами її класної керівниці, Оксани Дорчак, у дівчини завжди була тяга до української мови, літератури та правознавства.

Під час шкільного життя Калинчук була товариською, справедливою і мала авторитет серед інших дітей.

“Вона була дуже активна в класі: староста, у громадських роботах брала участь. Завжди її було багато і з хорошого боку, товариська, авторитетна дівчинка. Вважаю, зараз вона на своєму місці, адже Аня дуже перспективна людина і може багато чого зробити. Організаторські здібності у неї з дитинства. Правдолюб, завжди була за справедливість, об’єктивність”, – поділилася вчителька.

Як кажуть в школі, Аня перевагу віддавала гуманітарним наукам. Займала призові місця на олімпіадах по праву.

Відзначимо, що 23-річна Ганна Калинчук призначена в.о. директора департаменту з питань люстрації замість Тетяни Козаченки.

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО ПРО ГРАНДІОЗНУ КАТАСТРОФУ ЯЦЕНЮКА: ТАКОГО В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО

Джерело.