fbpx
Події
Журналісти показали, унікальні кадри з двору де народився Вакарчук (фото, відео)

Українські журналісти навідалися до Мукачева – рідного міста лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука, погостювавши в тому самому дворі, де після народження ще встиг пожити з мамою і бабусею майбутній музикант і один з ймовірних кандидатів на пост президента України.

Унікальні кадри з двору, де сьогодні оселилися роми, готові підтримувати музиканта, публікує УП.

“Ми приїхали на Закарпаття, щоб зібрати інформацію для двох сюжетів. Але обставини склалися так, що теми зірвалися. Знаючи мінімум інформації про “двір Вакарчука”, ми знайшли його, зовсім не очікуючи, яка яскрава картина нас тут чекає”, – розповіли автори фотографій та відео.

У тісний дворик на Духновича, 18 музиканта привезли відразу після народження – в травні 1975 року. З тих пір там мало що змінилося, хіба що жителів стало більше. Як зазначили автори, сьогодні там проживає близько 50 ромів, кілька сімей з дітьми, молодь та люди старшого віку.

Лідера “Океанів” тут добре знають, відгукуються позитивно і заявляють про готовність підтримати, в разі якщо той дійсно вирішить балотуватися в президенти.

“Захоче піти – це його особиста проблема. Нехай тільки думає логічно і нехай береже його Господь! Якщо піде в президенти, то буду за нього голосувати. Так всі наші будуть!” – заявив журналістам один з жителів двору.

Джерело.