fbpx
Події
Жлобство, я і бал: “цицькорад” одеських “аристократів” вразив українців.

В Одесі відбувся новорічний бал-маскарад для місцевих аристократів. Святковий захід не залишився непоміченим в мережі і викликав хвилю критики на сторінці в Facebook Рагу.лі.

“Давно я не писала про справжню аристократії, але різдвяно-новорічний період зробив мені подарунок, і ось в Одесі знайшлися для мене і аристократія, і бал.” І бал “не те слово. Зосередьтеся, приготуйтеся і тримайтеся. Хоча що це я? до такого неможливо підготуватися “, – сказано в коментарі до фоторепортажу.

Автор в коментарі до знімків не скупиться на епітети.

“Почну з того, що це був бал-маскарад. Хоча, по правді, мені здається, що це був бал-цицькорад. Одеса місто морське, тому мені здається символічним і доречним те, що одна з аристократок (не забуваємо про це) одягла костюм грудей, які ось-ось вийдуть з берегів “, – сказано в матеріалі.

“Нагадаю, що бал був маскарад, тобто маски було досить, але немає, хтось пограбував гримерку лялькового театру. Попереду кокошник, ззаду перо, посередині елегантність. А ось костюм аварії на Чорнобильському реакторі. Найгірші костюми були у Діда Мороза і Снігуроньки . Вони виглядали на цьому тлі мало не як єдині пристойно одягнені люди “, – описані вбрання учасників.

Читайте також: Російська модель підірвала мережу геніальним хеш-тегом про Балі

Джерело.

facebook