fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня: не дивуйтеся, якщо вам буде трохи важче зосередитися на роботі і в справах

Жінка Овен

Ретроградний Юпітер починає розкриватися повною мірою. Це може дезорієнтувати Овнів прекрасної статі, але точно не позбавить їх удачі і впевненості в собі. Це найуспішніші жінки за знаком Зодіаку у сфері фінансів, тому їм все ні по чому.

Тільки Марс зможе вибити їх із колії, і то лише в тому випадку. Якщо Овни працюватимуть у суботу. Можливі емоційні сплески, бурхливі реакції, але до внутрішнього розладу це не приведе, адже Овнам вистачить сили, щоб упоратися з усім цим. Астрологи радять не ухвалювати поспішних рішень.

Жінка-Телець

Тельцям прекрасної статі зараз краще відкласти важливі зустрічі та розмови, зайнятися спокійними рутинними справами. Визначаючи, як вчинити, варто прислухатися до порад мудрих людей. Тельцям можуть почати снитися погані сни. Найкращий день цього тижня – неділя. Меркурій із Нептуном увійдуть у ефективне поєднання, що подарує жінка цього знаку особливий день. 21 серпня вони зможуть визначитися зі своїм майбутнім, дізнатися про свої слабкі та сильні місця.

Жінка-Близнюки

Близнюкам нічні світила вкажуть вірний шлях успіху. Проте астрологи радять утриматися від будь-яких поспішних рішень. Також не варто давати прямих відповідей на запитання та пропозиції: бажано спершу взяти паузу і все добре обміркувати. При спілкуванні із малознайомими людьми доведеться ретельно підбирати слова. Під час знайомства з чоловіком краще звертати увагу на його руки, щоб проаналізувати характер та об’єктивніше оцінити сумісність. Це допоможе уникнути помилок у майбутньому.

Жінка-Рак

Ракам варто якнайменше спілкуватися з представниками злопамятних знаків Зодіаку. Цього тижня прекрасні Раки мають приготуватися до сюрпризів. У житті починається перехідний етап та підготовка до кардинальних змін. Якісь події та ситуації вийдуть з-під контролю, змусивши міняти плани на ходу. Втім, Раки зможуть з усім упоратися. Всесвіт відчинить перед ними двері в нове життя, дозволивши повністю контролювати процес і отримати хороший результат у справах, роботі, бізнесі, коханні. Ракам треба діяти.

Жінка-Лев

Представницям цього Знаку через важку енергетику ретроградного Юпітера, який починає набирати силу, доведеться зустрічатися весь тиждень із неприємними людьми. Цей тиждень може стати дуже продуктивним і вдалим, якщо Леви діятимуть поодинці. На роботі та в коханні все складатиметься на їхню користь, але для цього треба думати своєю головою та прислухатися до інтуїції. А завдяки позитивному впливу Меркурія вдасться впоратися з будь-якими завданнями.

Жінка-Діва

Жодні неприємні випадковості не зможуть порушити рух жінок цього знаку до успіху. У період з 15 по 21 серпня до Дів можуть надійти вигідні пропозиції у справах, бізнесі та роботі. Також до цих людей можуть завітати геніальні думки, творча наснага. Щоб ефективність була найбільшою, астрологи радять прекрасним Дівам перевірити для початку, чи не пошкоджено їхнє біополе. Це час, коли треба діяти, причому рішуче та сміливо.

Жінка-Терези

Кардинальні зміни та нововведення можуть закінчитися для Терезів провалом. А ще у цих жінок цього тижня може з’явитися спокуса заробити обманом, здобути славу чи увагу неетичним способом. Астрологи повідомляють, що зараз краще так не чинити. Також будь-яка спроба спробувати щось нове може обернутися стресом. Якщо уникнути цього неприємного стану не вдасться, подолати вже здобутий стрес можна простим відпочинком. Розібратися у своїх почуттях Терезам допоможе сильна інтуїція. Якщо слухати серце, то спокуси вдасться оминути.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони прекрасної статі зможуть досягти успіху, причому зробити це досить швидко та ефективно. Ніхто і ніщо їм не заважатиме. Нічні світила дають Скорпіонам прекрасної статі можливість діяти самостійно та самим вибирати свій шлях. Цим жінкам надається чудова можливість отримати хорошу репутацію, підвищити доходи. Тиждень обіцяє блискучі фінансові та любовні результати. Без неприємних новин: у суботу Марс може піддати Скорпіонів серйозній перевірці на міцність. Можливі негаразди та поганий настрій.

Жінка-Стрілець

Наприкінці тижня Стрільців прекрасної статі очікують негативні зміни. Це більшою мірою торкнеться стосунків із партнером, дітьми чи батьками. Перехід Марса в знак Близнюків провокуватиме конфлікти та стресові ситуації в суботу, і якщо Стрільці захочуть згладити гострі моменти, то їм доведеться проявити всі свої навички дипломатії. Цим жінкам пощастить у пошуку чоловіка чи перекладі відносин на новий рівень.

Жінка-Козеріг

Астрологи вважають, що для жінок цього Знака починається ідеальний час у плані планування та підвищеної активності. Можна сміливо чергувати різні справи та приділяти увагу любові, сім’ї. Астрологи радять складати список справ щодня, щоб нічого не забути. Іншою важливою темою тижня стане минуле. З 15 по 21 серпня можливі випадкові зустрічі зі старими знайомими та колишніми коханими. Такі зустрічі допоможуть пролити світло на щось дуже важливе.

Жінка-Водолій

Водоліям прекрасної статі цього тижня астрологи радять зайнятися визначенням своїх кармічних боргів. Також корисно почати позбавлятися їх якнайшвидше. Тиждень ідеальний для неспішної роботи, спілкування, наведення ладу у своєму житті. Нічні світила наділять жінок-Водоліїв великим запасом творчої енергії. Нестандартний підхід до справ допоможе подолати будь-які перешкоди на шляху. Звичайні рутинні будні не позбавлять Водоліїв гарного настрою. Не виключено, що ці жінки відчують потужний приплив сил та енергії.

Жінка-Риби

У Риб цього тижня очікується спокійний час, коли їм доведеться зустрітися з деякою слабкістю і апатією. Астрологи радять їм пам’ятати про головні джерела жіночої енергії та удачі, які доступні у будь-який час та день тижня. З їх допомогою Риби можуть стати активнішими. Буде добре, якщо Риби розбавлять звичне життя експериментами. Все може круто змінитись у неділю через позитивний аспект Сонця та Сатурна. Якщо з’явиться можливість змінити своє життя, краще не упускати наданого долею шансу.

You cannot copy content of this page