fbpx
Події
Жінки-поліцейські побилися у Запоріжжі: одна з патрульних потрапила до лікарні (відео)

У Запоріжжі стався конфлікт між двома жінками-патрульними, в результаті чого виникла бійка на очах у колег. Про це повідомляє “ТСН”. Бійка сталася в будівлі ГУ Національної поліції Запорізької області під час отримання поліцейськими службових посвідчень. В результаті бійки інспектор Аліна Курило була госпіталізована і провела в лікарні 10 днів.Одна з дівчат образилася на те, що її не пропустили поза чергою. Виникла сварка, яка переросла в бійку.

Постраждала Курило довгий час чекала на результати службової перевірки. Але неофіційна відповідь колег патрульну приголомшила: винуватиці конфлікту нічого не буде. Вражена лейтенант звернулася в прокуратуру із заявою на кривдницю. Але звинувачення в симуляції службового розслідування відкидають – мовляв, про все вчасно сповістили Київ, а тепер чекають відповідного наказу зі столиці.

“Тільки-но з Києва нам повернеться наказ, ми тоді передамо вже всі пояснення, виписки з лікарні, пояснення інспекторів, які були на той час в ГУ НП і буде прийнято рішення керівництвом департаменту,– пояснив керівник патрульної поліції Запоріжжя Роман Пилипенко.

Патрульна, яку звинувачують в побитті, намагалася перевестися в Дніпро, але там їй відмовили.

“Дійсно, вона подавала рапорт на роботу в патрульний поліції Дніпра, але рапорт не підписаний. Юлія Панасенко в поліції Дніпра не працює”,– сказала прес-секретар патрульної поліції Дніпра Юлія Курочкіна.

Читайте також: Із судового засідання втік небезпечний убивця (фото)

Після цього запорізьке керівництво відправило офіцера Панасенко на курси, але спілкуватися з журналістами вона поки відмовляється.

“Я не можу з цього питання давати інтерв’ю. У нас всі інтерв’ю дає прес-секретар”,– заявила офіцер по-телефону.

За результатами службової перевірки не було жодної реакції, після чого Курило подала на свою колегу заяву в прокуратуру.

Джерело.

facebook