fbpx

Жінка з Дніпра народила доньку, а через 38 днів – ще двох

Дві сестрички виштовхали третю

У 2016-му році в Одесі в Оксани Кобелецької з’явилася п’ятірня, зачата природним шляхом. Медикам вдалося виходити усіх малят – двох дівчаток та їхніх трьох братиків. Цей випадок взагалі називають сенсаційним.

Як і той, що трапився в Дніпрі весною п’ять років тому. Тоді жінка, що носила трійнят, народжувала дітей протягом… двох місяців! Олену Сєдову госпіталізували на сьомому місяці, адже у неї почалася родова діяльність. Дві дівчинки, які були зверху над третьою, буквально витиснули її. Так на світ з’явилася маленька Лікерія. Вона важила трошки менше кілограма та мала зріст всього 34 сантиметри. У подібних випадках медики мали б прийняти на світ ще й двох її сестричок. Однак у жінки раптово припинилася родова діяльність. Лікарі були здивовані, адже подібного в практиці ні у кого не було. Обстежили маму – вона почувалася в нормі, двоє діток в утробі – теж. І вирішили з продовженням пологів… зачекати!

За матеріалами – Вісник.К.

Подібне не описано у світовій практиці. Медики справді зважилися на неймовірний ризик. Вони мамі приписали суворий постільний режим. Наголошували, що пологи можуть початися у будь-який момент, тож щогодини перевіряли самопочуття вагітної та малечі всередині її животика. А важливо було втримати донечок якнайдовше, аби вони підросли і могли краще чіплятися за життя. І доносила їх мама ще понад п’ять тижнів! Тож між сестричками, зачатими разом, було 38 днів різниці.

Молодших дівчаток батьки назвали Злата і Стефанія. Вони народилися здорові і з вагою під два кілограми. За кілька місяців між усіма трьома дівчатками вже не було видно різниці, адже Лікерія сестричок наздогнала і у вазі, і у зрості.

Автор – Наталія КРАВЧУК.

Фото – volyn.tabloyid.com(ілюстративне).

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page