fbpx
Столиця
Жінка померла після відвідування ресторану в центрі Києва

На вихідних після відвідування ресторанного комплексу на Подолі від харчового отруєння померла 43-річна киянка, а інша, 1986 року народження, потрапила в реанімацію. Про це розповів глава ГУ Держпродпотребслужби в Києві Олег Рубан, пишуть “Вести”.

«Дами відвідували ресторанний комплекс на Подолі, назву його, поки триває слідство, сказати не можу. Тим більше, що вдома вони їли продукти невідомого походження і пили бутильовану воду, куплену в магазині. Зараз розглядається кілька версій: отруєння водою, отруєння продуктами, купленими на стихійному ринку, і ресторанна їжа, що малоймовірно », – сказав Рубан, відзначивши, що результати експертиз будуть готові у вівторок.

Читайте також: Черкащанка, яку рятувала вся країна померла не приходячи до тями

31-річну киянку вже виписали з реанімації Лікарні швидкої допомоги. За словами Рубана, експерти Київського лабораторного центру провели відбір проб води та змивів в приміщеннях ресторану, а також в квартирі, в якій проживали жінки. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі киянки після відвідування ресторану.