fbpx

Жінка побачила в Instagram подружки колишнього чоловіка фото своєї доньки і написала їй повідомлення. Тепер їх любить весь світ

Американка Одрі Ніколь побачила фотографію своєї доньки в Instagram дівчини колишнього чоловіка. Вона настільки її надихнула, що жінка вирішила про неї написати в Facebook. Зворушливе повідомлення набрало більше 100 тисяч репостів та 25 тисяч коментарів.

Одрі подякувала дівчині замість того, щоб ревнувати або злитися. Вона зізналася, що щиро любить її.

“Кохання – більше, ненависті – менше.

Це дівчина мого колишнього чоловіка. Наймиліша з усіх! Я дуже вдячна їй тому що, коли моя донька приїжджає до них, вона її годує, піклується про неї, купує подарунки, як ніби це її рідна дитина. Чому мами ведуть себе агресивно і ревнують дітей до інших жінок? Ніхто не говорить, що це легко стати матір’ю для дитини, якої ти не маєш. Коли хтось намагається відштовхнути їх, а їм не потрібні драми, вони перестануть піклуватися про дітей, ваша дитина залишиться зі злою мачухою.

Дбайливі зведені мами існують! Я їх бачу скрізь. У дитини може бути дві мами, на мій погляд, чим більше людей, які люблять мою доньку, тим я щасливіша.

Я ніколи не відчувала себе на другому плані. Я дуже вдячна цій дівчині.

Хороша мама не турбується про те, що її дитина на фотографіях в Facebook або Instagram з подружкою її батька”, – написала Одрі.

Читайте також: Сповідь: Несу цей грiх через усе життя

Джерело.

You cannot copy content of this page