fbpx
Дозвілля
Жінка народила 3 дітей в один день з інтервалом у декілька років

Шинейд Коттам, має двох синів і доньку, і неймовірно – всі троє братів і сестер народилися 11 січня.

31-річна жінка із Великобританії розповіла, що люди відмовляються їй вірити, коли вона пояснює, що 11-річний Льюїс, п’ятирічний Шай і дворічна Демі кинули виклик неймовірним шансам відсвяткувати свої дні народження разом.

Старшому сину Льюїсу подобалося бути єдиною дитиною – і мати свій день народження лише для себе – поки Шинейд не народила йому молодшого брата Шая 11 січня 2016 року, саме в той день, коли Льюїсу виповнилося шість років.

Жінка розповіла: “Ми планували піти на чаювання на день народження після школи, але Шай вирішив з’явитися раніше і просто на день народження брата”, – згадує жінка. “Льюїс не був цьому радий”, – додала вона.

Через три роки Шинейд знову завагітніла. Попередньою датою пологів було встановлено 15 січня. Однак, і цього разу дитина з’явилася на світ раніше на чотири дні – 11 січня 2019 року –  єдиною вільною датою для проведення кесаревого розтину був саме цей день.

“Через пізні ускладнення мені було потрібно робити кесарів розтин, і я не могла повірити своїм вухам, коли акушерка сказала мені, що єдина доступна дата – 11 січня. Мене це приголомшило, і я спочатку сказала “ні”, – розповідає жінка.

“Я не знаю, наскільки це рідко, але медсестри ніколи про це не чули раніше, і ніхто не вірить мені, що всі діти народились в один день. Особливо, коли я замовляю три торти до дня народження”, – ділиться жінка.