fbpx

Жанна була з пари близнюків, – мама Фріске дала відверте інтерв’ю

Мати покійної виконавиці Жанни Фріске Ольга зізналася у відвертому інтерв’ю, що артистка була з двійні. У співачки був брат, який помер незабаром після народження.

«Жанна народилася в 19-му пологовому будинку, це в районі Вихіно. Вона важила 1 кг 380 грамів і зростом 38 см. Адже вона ж з двійні. Хлопчик не вижив і помер через два дні, у нього не розкрився кишечник. Коли акушерка прийняла на руки Жанну, сказала: «Ось ще зірочка народилася», – розповідає мати співачки одному з видань.

Читайте також:ШЕПЕЛЄВ ВПЕРШЕ ПОКАЗАВ СИНА. Я ХОЧУ, ЩОБ ВІН ЗНАВ: У НЬОГО Є МАМА, ВОНА ПОРУЧ І НІКОЛИ ЙОГО НЕ ЗАЛИШИТЬ (ФОТО)

Свої останні дні Жанна провела в триповерховому особняку батьків, який розташований в лісовій гущавині. Крім камер відеоспостереження житло цілодобово охороняється двома східноєвропейськими вівчарками.

«Жанна була компанійським чоловіком. А як вона любила собак! Коли у неї захворіла собака, вона між уроками на перервах вдавалася додому, щоб підлікувати і погодувати її. Любила займатися господарством. Я вчила її прасувати білизну, так вона пропалила мені капронові штори і свій піонерський галстук. Ми до сих пір бережемо цей пропалений символ піонерії », – розповіла мати співачки.

Джерело.

You cannot copy content of this page